První jarní prohra přišla s Železnicí

🕒 Sobota 23.3. 15:00, FK ROJEK Kostelec A – TJ Sokol Železnice 0:2 (0:0)

🏆 1. A třída mužů, 19. kolo

⚽️ 60. a 70. Kypr

👥 Matoušek – Klapal, Hrubý, Müller, Kvasnička, Plocek, Říha (77. Sejkora), Bečka, Kytlík, Cvejn (84. Brandejs M.), Kotyza (65. Jedlinský)

🟨 89. Kytlík – 82. Šťastný

Kohout – Stumpf, Hanák

Kostelec – ROJEK Aréna 👨‍👩‍👧‍👦 150 diváků

✍️ Zápis z utkání 🎥 Záznam utkání na Youtube

💬 Kamil Kaplan, FK ROJEK Kostelec n.O.: "Utkání nabídlo kvalitu z obou stran. Bylo to o první brance, kterou se podařilo vstřelit hostům po našich předchozích dobrých možnostech otevřít skóre, z nichž dvě skončily na brankové konstrukcí. Gratuluje hostům ke třem bodům a příště se pokusit zvítězit znovu a lépe."

💬 Vladimír Blažej, TJ Sokol Železnice: "Respekt,to je slovo které chci použít k celému našemu týmu a také k týmu hostitelů.Pro oba celky to bylo jedno z klíčových utkání jara a souhlasím s Kamilem Kaplanem,rozhodlo to, kdo dá první gól.Máme za sebou dva duely s mužstvy první čtyřky a lepší bilanci jsme si nemohli přát.Týmový výkon, nasazení a opět výborná defenzíva, to byly faktory, které cením. Zvládli jsme i individuální kvality Vítězslava Hrubého, jenž patří do jiné soutěže."

Kompletní fotogalerie od Zdeňka Fabiánka 📸 na Facebooku odkaz na gólový sestřih zde