Muži A tým – mistrovské utkání

Ne 28.8. 17:00, Jaroměř – Kostelec A 3:2 (2:2)

Branky20.Klouda, 27.Novák

Sestava: Rolejček – Mlynář, Klapal, Kaplan, Šrámek – Říha, Krupka (69.Marek), Kvasnička (57.Plocek), Cvejn (25.Novák) – Klouda, Hašek

Zápis z utkání zde 

Záznam utkání na TVcom zde

Muži B tým – mistrovské utkání

So 27.8. 17:00, Kostelec B – Deštné 2:0 (1:0)

Branky: 12.Plocek L, 77.Švandrlík

Sestava: Kozel J – Kaplan, Marek, Rejchrt, Krupka – Sameljak (50.Bartoš), Peremský, Plocek L, Ježek – Krejčí (70.Sejkora), Švandrlík

Zápis z utkání zde

Mladší dorost – mistrovské utkání

So 27.8. 11:15, Chlumec – Kostelec/Častolovice 9:1 (3:1)

Branka: 21.Sejkora

Sestava: Jiroušek – Kapucián, Bartoš, Oberreiter, Forche – Sameljak, Novotný (56.Jáneš) – Trejtnar (50.Andrys), Cvejn (41.Bečka), Žídek – Sejkora

Starší žáci – mistrovské utkání

So 27.8. 09:30, Chlumec – Kostelec/Častolovice 5:2 (2:1)

Branky: 34.Novotný, 68.Pelc

Sestava: Rejchrt – Bělka, Rojek, Bečka, Hlaváček – Novotný, Cvejn – Jirsa, Andrys, Hovorka – Pelc

Střídali: Šupler, Hejčl

Program na víkend

So 27.8. 09:30/11:15, Chlumec – Kostelec/Častolovice

starší žáci/mladší dorost Krajský přebor, odj. 07:30 BUS

So 27.8. 17:00, Kostelec B – Deštné

muži B tým Okresní přebor

Ne 28.8. 17:00, Jaroměř – Kostelec A

muži A tým Krajský přebor, odj. 15:00 BUS

Muži B tým – mistrovské utkání

Ne 21.8. 17:00, Borohrádek – Kostelec B 6:2 (3:2)

Branky: 21.Hochmann, 63.Krejčí

Sestava: Kozel J – Kaplan, Hochmann, Rejchrt, Krupka, Plocek M (46.Sameljak), Peremský, Vilímek, Ježek, Sejkora (73.Trejtnar), Krejčí (80.Potoček)

Zápis z utkání zde

Muži A tým – mistrovské utkání

So 20.8. 17:00, Kostelec A – Vysoká n/L. 2:0 (2:0)

Branky: 16. a 36.Hašek

Sestava: Rolejček – Mlynář, Řehák, Kaplan, Šrámek – Novák (57.Kvasnička), Klapal, Cvejn (80.Plocek), Říha (72.Krupka) – Klouda, Hašek (85.Hochmann)

Zápis z utkání zde  fotogalerie zde

Záznam utkání na TVcom zde

Mladší dorost – mistrovské utkání

So 20.8. 11:15, Kostelec/Častolovice – Javorka 8:0 (3:0)

Branky: 2.Cvejn, 15.Trejtnar, 25.Bartoš z pen, 49.Kapucián, 51. a 60.Sejkora, 58.Plocek, 75.Izák

Sestava: Jiroušek – Kapucián, Bartoš (41.Izák), Oberreiter, Žídek – Plocek – Trejtnar (58.Bečka), Forche, Cvejn (41.Novotný), Sameljak – Sejkora