Muži A tým – mistrovské utkání

So 24.9. 16:30, Kostelec A – Hořice 4:0 (2:0)

Branky19.Hašek, 30.Klouda, 59.Šrámek, 86.Švandrlík

Sestava: Rolejček – Novák (66.Krupka), Řehák, Kaplan, Šrámek – Kvasnička (87.Kozel), Klapal, Klouda (42.Marek), Říha  – Švandrlík, Hašek (89.Furda)

Zápis z utkání zde

Záznam utkání na TVcom zde

Muži B tým – mistrovské utkání

So 24.9. 16:30, Častolovice – Kostelec B 6:1 (4:0)

Branka: 81.Křehký

Sestava: Matoušek – Kaplan (71.Žídek), Poledno (67.Sejkora), Hochmann, Sameljak (46.Křehký) – Krupka L, Plocek M, Vilímek, Ježek – Krejčí, Potoček

Zápis z utkání zde 

Mladší dorost – mistrovské utkání

So 24.9. 11:15, Kostelec/Častolovice – Třebeš 0:1 (0:1)

Sestava: Jiroušek – Kapucián, Sameljak, Oberreiter, Forche – Plocek, Novotný (41.Cvejn) – Trejtnar, Izák (69.Bečka) , Žídek – Sejkora

Starší žáci – mistrovské utkání

So 24.9. 09:30, Kostelec/Častolovice – Třebeš 2:0 (1:0)

Branky: 23.Cvejn, 38.Novotný

Sestava: Rejchrt – Jirsa, Bečka, Boháč, Říčař – Novotný – Tichý, Kytlík, Andrys, Cvejn – Pelc

Střídali: Krejčí, Till

Program na víkend

So 24.9. 09:00, turnaj Třebechovice

starší přípravka Krajský přebor

So 24.9. 09:00, turnaj Týniště

mladší žáci A tým Krajský přebor

So 24.9. 09:30/11:15, Kostelec – Třebeš

starší žáci/mladší dorost Krajský přebor

So 24.9. 16:30, Častolovice – Kostelec B

muži B tým Okresní přebor

So 24.9. 16:30, Kostelec A – Hořice

muži A tým Krajský přebor

Ne 25.9. 09:00, turnaj Kostelec

mladší přípravka A tým Okresní přebor

Ne 25.9. 09:00, turnaj Černíkovice

mladší přípravka B tým Okresní přebor

Ne 25.9. 09:00, turnaj Borohrádek

mladší žáci B+C tým Okresní přebor

Členské příspěvky – platba

FK Kostelec nad Orlicí upozorňuje na úhradu členských příspěvků. Cena příspěvků za podzimní sezónu je 600,- Kč na hráče a je stejná pro všechny mládežnické kategorie. Platba probíhá v hotovosti trenérům jednotlivých kategorií, splatnost příspěvků je nejpozději do 15.10. 2016. Děkujeme, výbor FK Kostelec.

Muži B tým – mistrovské utkání

Ne 18.9. 17:00, Kostelec B – Přepychy 6:0 (2:0)

Branky: 43.Krupka L, 45.Krejčí, 47.Plocek L, 52.Ježek, 71.Matoušek z pen., 73.Švandrlík

Sestava: Matoušek – Kaplan, Hochmann, Křehký, Krupka L – Plocek L, Vilímek, Ježek, Plocek M (64.Sameljak) – Krejčí (70.Trejtnar), Švandrlík

Zápis z utkání zde 

Muži A tým – mistrovské utkání

So 17.9. 17:00, Chlumec – Kostelec A 3:2 (0:2)

Branky: 27.Řehák z pen, 35.Říha

Sestava: Rolejček – Marek, Řehák, Kaplan, Šrámek – Novák (83.Švandrlík), Klapal, Kvasnička (83.Plocek), Říha – Klouda, Hašek

Zápis z utkání zde

Záznam utkání na TVcom zde

Mladší dorost – mistrovské utkání

So 17.9. 11:15, Nové Město – Kostelec/Častolovice 3:0 (1:0)

Sestava: Jiroušek – Oberreiter, Bartoš, Izák (45.Bečka), Forche – Plocek, Cvejn (41.Novotný) – Kapucián (69.Jáneš), Sameljak, Žídek – Trejtnar

Starší žáci – mistrovské utkání

So 17.9. 09:30, Nové Město – Kostelec/Častolovice 0:10 (0:6)

Branky: 3.Andrys, 5.10. a 24.Cvejn, 27.30. a 52.Novotný, 39. a 42.Boháč, 60.Bečka

Sestava: Rejchrt – Jirsa, Bečka, Boháč, Říčař – Novotný – Hovorka, Andrys, Kytlík, Cvejn – Pelc

Střídal: Hejčl