Muži B tým – okresní přebor

So 15.8. 17:00, Kostelec "B" – SK Albrechtice n.O. 2:2 (0:0), PK 3:4

branky: 52. a 54. Šeda – 56. Bartoš, 87. Sychra

sestava FK Kostelec "B": Jiroušek – Sameljak, Vídeňský (57. Čihák), Johanides, Šrámek, Andrys, Plocek L. (87. Pelc), Vilímek, Plocek M. (34. Brandejs), Šeda, Ježek (77. Řehák)

sestava SK Albrechtice n.O.: Králík M. – Pavlas, Jaroš, Barták (54. Sychra), Králík F., Velíšek L., Zeman, Kyral (77. Ungrád – 87. Moravec), Velíšek O., Řehák, Bartoš

stadion: Městský stadion – Kostelec rozhodčí: Gernát – Smolko, Reichl

komentář – FK Kostelec B, Antonín Řehák ml.: "Utkání, které jsme měli ve svých rukách jsem po zbytečných chybach prohospodařili. Je to poučení pro další zápasy."

komentář – SK Albrechtice n.O., M.Koblmüller: "Mužstvo domácích bylo po celý zápas lepším týmem. Hosté vyrovnali až v 87 min. V penaltovém rozstřel byli šťastnější hosté. V tomto zápase stálo štěstí na straně hostů."