Mladší dorost – mistrovské utkání

Ne 25.9. 13:00, FK Orlicko – Kostelec/Častolovice 1:5 (1:2)

 branky: 1. Šreibr, 7. Wolf, 46.76. a 78. Hodný

 sestava Kostelec/Častolovice: Kozák – Žežule, Myšák V., Myšák J. (72. Hernych), Beneš, Švandrlík (55. Knoško), Lux (72. Nývlt), Šreibr, Šlaj (55. Zavacký), Hodný, Wolf (80. Kačmička)

 stadion: Libchavy rozhodčí: Všetička

 zápis z utkání na IS.fotbal zde

 komentář: O víkendu sehrál náš mladší dorost – Kostelec/Častolovice svůj zápas na hřišti týmu Orlicka z Pardubického kraje. Kluci nastoupili proti soupeři, který doposud vedl tabulku krajského přeboru a zápas zvládli na výbornou. Za zmínku stojí naše první branka již z 1. minuty utkání, o kterou se postaral Michael Šreibr. Hned poté navýšil skóre Patrik Wolf a následně se blýskl svým hattrickem navrátilec z hradecké Slavie Tomáš Hodný. 💪

Soupeře jsme nakonec přehráli jasně 5:1.🔝🔝 Kluci paráda a jen tak dál.. 🤜🤛

Program na víkend 24.9. – 25.9.

So 24.9. 09:00, turnaj Albrechtice

starší přípravka – okresní přebor – 4. kolo

soupeři: TJ Sokol Černíkovice, SK Albrechtice n.O., TJ Slatina n.Z.

So 24.9. 09:00, turnaj Týniště – Olšina

mladší přípravka – okresní přebor – 4. kolo

soupeři: Dobruška/Opočno, SK Týništět n.O., TJ Loko Borohrádek

So 24.9. 16:30, Kostelec "A" – Chlumec "B"

muži A tým – krajský přebor – 8. kolo

stadion: Kostelec n.O.

rozhodčí: Doskočil – Jureček, Ilnytska

So 24.9. 16:30, AFK Častolovice – Kostelec "B" 

muži B tým – okresní přebor – 8. kolo

stadion: Častolovice

rozhodčí: Jedlinský – Reichl

Ne 25.9. 13:00, FK Orlicko – Kostelec/Častolovice

mladší dorost – krajský přebor – 8. kolo

stadion: Libchavy

rozhodčí: Všetička

Muži B tým – mistrovské utkání

Ne 18.9. 16:30, TJ Sokol Černíkovice – Kostelec "B" 5:3 (5:2)

 branky: 4. Víteček, 18. Stodůlka, 25. Plocek M. vlastní, 39. a 42. Holoubek – 20.24. a 55. Andrys

 sestava Kostelec "B": Mitana – Plocek M. (46. Bečka), Halbrštát, Plocek L., Kaplan M. (46. Johanides), Havel (73. Žežule), Kvasnička (73. Kozák), Vilímek, Poledno, Andrys, Sychra (46. Sejkora)

 diváků: 86

 stadion: Černíkovice rozhodčí: Machač – Falta, Dušek

 zápis z utkání na IS.fotbal zde

Muži A tým – mistrovské utkání

So 17.9. 16:30, Kostelec "A" – SK Jičín 2:2 (1:2), PK 3:5

 branky: 2. Dostálek, 64. Hašek – 3. Matějka, 32. Zugar

 sestava Kostelec "A": Novotný – Klapal, Kaplan, Muller, Řehák (73. Idrissov), Dostálek, Říha, Hašek, Pups, Kytlík (73. Plocek M.), Sameljak (81. Bečka)

 diváků: 80

 stadion: Kostelec n.O. rozhodčí: Fryš – Trejbal, Bečvář

 zápis z utkání na IS.fotbal zde

stream z utkání na  zde

 komentář – Kamil Kaplan, FK Kostelec "A: "První poločas jsme prospali a ztráceli jednu branku ve skóre. Po přestávce jsme přeskupili řady a dostali se do hry. Soupeř byl pod tlakem a z několika dobrých příležitostí jsme pouze vyrovnali. Bod je pro nás z dnešního utkání spíše ztrátou."

 komentář – Petr Beneš, SK Jičín: "Dva body mají svoji cenu, první poločas jsme odehráli velmi dobře, byli jsme organizovaní, vyhrávali souboje, otočili skóre. Důležitá byla 46. minuta, kdy jsme neproměnili samostatný nájezd. Zbytek utkání jsme dohráli ve velké křeči, přestali běhat, neudrželi míč. O vyrovnání jsme si říkali, až přišlo. Měli jsme šance, šli 3:1 nebo 4:2. V 91. jsme přežili samostatný únik domácích. Výsledkově se nedaří a máme to v hlavách. Myslím, že hlavně ve 2. poločase fotbal trpěl a bylo vidět, že oba týmy mají dost svých problémů."

Muži A tým – mistrovské utkání

Ne 11.9. 13:00, FC Spartak Rychnov n. Kn. – Kostelec "A" 3:0 (3:0)

 branky: 3. Kábrt, 17. Počtýnský, 42. Zajíček 

 sestava Kostelec "A": Matoušek – Klapal, Kaplan, Kotyza, Muller, Řehák (76. Poledno), Dostálek, Říha, Havel (58. Kytlík), Hašek (67. Idrissov), Pups

 diváků: 150

 stadion: Rychnov n. Kn. rozhodčí: Vítek – Filip, Urban

 zápis z utkání na IS.fotbal zde

stream z utkání na  zde

 komentář – Václav Brůžek, FC Spartak Rychnov n. Kn.: "Super! Super! Super! Jsme moc rádi za neskutečný vstup do soutěže. Derby je pro nás vždy těžké, ale tentokrát nám pomohl rychlý gól a skvělý poločas 3:0. Ve druhém poločase jsme si výsledek pohlídali a s přehledem zápas dovedli do vítězného konce. Tak si užijme pár hodin na prvním místě. Před rokem bychom si takové postavení v tabulce a hlavně předvedené výkony težko představili. Děkuji všem, kteří se o náš úspěch zasloužili."

 komentář – Kamil Kaplan, FK Kostelec "A: "Rychnovští o svém vítězství v derby rozhodli v prvním poločase, kdy se jim podařilo potrestat naše chyby v bránění hráčů soupeře. Nám se skóre z našich příležitostí korigovat nepodařilo. Ve druhém poločase jsme se sice dostali více do hry, ale dobře hrající domácí si výsledek pohlídali a zaslouženě si připisují další vítězství, k čemuž jim gratulujeme."

Muži B tým – mistrovské utkání

So 10.9. 16:30, Kostelec "B" – TJ Sokol Kost. Lhota 2:1 (1:0)

 branky: 30. a 60. Sychra – 83. Briesel

 sestava Kostelec "A": Mitana – Kaplan M., Čihák (67. Havel), Plocek L., Halbrštát, Sejkora (36. Žežule), Kvasnička, Idrissov, Poledno, Andrys, Sychra (67. Kozák)

 diváků: 98

 stadion: Kostelec n.O. rozhodčí: Jedlinský – Bolehovský, Jindáček

 zápis z utkání na IS.fotbal zde

Muži A tým – mistrovské utkání

So 3.9. 17:00, Kostelec "A" – SK Červený Kostelec 2:2 (1:1), PK 4:3

 branky: 10. Řehák, 81. Dostálek – 16. Hlava L., 56. Mudroch

 sestava Kostelec "A": Matoušek – Klapal, Kaplan, Kotyza (91. Poledno), Muller, Řehák (72. Kvasnička), Dostálek (87. Vilímek), Říha, Havel, Hašek, Kytlík

 diváků: 120

 stadion: Kostelec n.O. rozhodčí: Trejbal – Slavíček, Svoboda

 zápis z utkání na IS.fotbal zde

stream z utkání na  zde

 komentář – Kamil Kaplan, FK Kostelec "A: "V prvním poločase se na každé straně ukázali střelci přímých volných kopů a proto skončil smírně. Po změně stran začli lépe hosté a šli zaslouženě do vedení. Posledních 20 minut patřilo domácímu týmu a ze tří velkých šancí se podařilo vyrovnat. V penaltách měli pevnější nervy tentokrát naši exekutoři."

 komentář – Pavel Barták, SK Červený Kostelec: "Celý první poločas byl oboustranně rozháraný. Domácí šli laciným gólem z trestného kopu do vedení.Vyrovnání zařídil také z trestného kopu do šibenice Hlava L.Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení a 20min domácí přehrávali.Vyústěním našeho tlaku byl pokutový kop za faul na Škodu,který ale bohužel Hlava L. neproměnil.Od té doby byli domácí lepším týmem a zaslouženě vyrovnali.Penaltový rozstřel vychytal domácí brankář."

Muži B tým – mistrovské utkání

Ne 28.8. 17:00, Kostelec "B" – Solnice "B" 4:2 (2:1)

 branky: 13. 22. a 56. Hašek, 48. Halbrštát – 31. Černý, 53. Barták

 sestava Kostelec "B": Mitana – Johanides (46. Jiruška), Halbrštát, Plocek L., Havel, Idrissov, Andrys (86. Čihák), Vilímek, Poledno (79. Žežule), Hašek (60. Sychra), Brandejs

 diváků: 63

 stadion: Kostelec n.O. rozhodčí: Hvězda – Knapek, Pinkas

 zápis z utkání na IS.fotbal zde