Těsná prohra ve čtvrtfinále poháru

🕒 Středa 17.4. 17:00, FK ROJEK Kostelec A – SK Solnice 2:3 (2:2)

🏆 Pohár hejtmana mužů, čtvrtfinále

⚽️ 8. Poledno, 20. Kotyza – 36. Dostálek, 40. Motl, 55. Vítek

👥 Adamčiak – Bečka, Klapal, Vodička, Müller, Kytlík, Cvejn, Říha, Poledno, Kotyza (60. Hrubý), Brandejs P. (46. Sejkora)

🟨  32. Vodička, 73. Říha, 89. Cvejn

Vítek – Buchta, Jansa

ROJEK Aréna – Kostelec 👨‍👩‍👧‍👦 120 diváků

✍️ Zápis z utkání

💬 Kamil Kaplan, FK ROJEK Kostelec n.O.: "Do utkání jsme vstoupili aktivně a ujali se vedení 2:0. Soupeř však stihl do poločasu vyrovnat. Náš srdnatý bojovný výkon však na kvalitu hostů nestačil, ti ve druhém poločase třetí brankou rozhodli o svém těsném vítězství."

💬 Pavel Potužník, SK Solnice: "Katastrofální začátek! Ve 20.minutě prohráváme 0:2. Zlepšenou hrou jsme zvládli do přestávky vyrovnat, a ve druhém poločase otočit výsledek v náš prospěch. Ale je to už 4.zápas stejná ,,písnička,,! Hrubé individuální chyby, střelecká nemohoucnost a současná forma hráčů na bodu mrazu. Ještě, že nám jdou teď zápasy v rychlém sledu za sebou a věřím, že se už v sobotu odrazíme v Náchodě od pomyslného ,,dna,, a začneme se zase fotbalem bavit."

📸 fotogalerie od P. Šebové zde