Rekordní výhra A týmu na úvod jara

🕒 Sobota 9.3. 14:30, FK ROJEK Kostelec A – TJ Sokol Stěžery 9:1 (4:0)

🏆 1. A třída mužů, 17. kolo

⚽️ 11. Klapal, 12.14. a 47. Hrubý, 31. Říha, 50. a 86. Jedlinský, 56. Kytlík, 65. Poledno – 58. Tušic

👥 Adamčiak – Klapal, Hrubý, Müller, Kvasnička, Plocek (46. Jedlinský), Říha (62. Brandejs M.), Bečka, Poledno (70. Žežule), Kytlík, Sejkora (62. Brandejs P.)

🟨 24. Paulů, 53. Vácha, 79. Tušic, 79. Havlíček

🟥 79. Tušic

Lukes – Kriegler, Janora

ROJEK Aréna – Kostelec 👨‍👩‍👧‍👦 140 diváků

✍️ Zápis z utkání 🎥 Záznam utkání na Youtube

💬 Kamil Kaplan, FK ROJEK Kostelec n.O.: "Do jarní části soutěže jsme vstoupili výborně. Již po úvodní patnáctiminutovce nebylo o vítězi dnešního utkání pochyb. Hráli jsme aktivně, v pohybu, vytvářeli si šance a také jsme byli schopní je proměňovat."

💬 Radim Pavlík, TJ Sokol Stěžery: "Všechno špatně (to abych nemusel platit pokutu, kdybych to nazval správně). Taktika nám nic neříká, realizační tým si může plácat játra jak chce, pokud to hráči nepřenesou na hřiště. Po 14 minutách OneMan Show bylo po zápase. Gratulace domácím."

Kompletní fotogalerie od Zdeňka Fabiánka 📸 na Facebooku odkaz na sestřih utkání zde