🕒 Sobota 29.4. 17:00, FK Kostelec A – TJ Sokol Třebeš 1:4 (1:3)

🏆 M GROUP CZ Krajský přebor mužů, 24. kolo

⚽️ 1. Kotyza – 13. Kosyak, 26. Schober, 42. Rederer, 81. Sobotka

👥 Novotný – Vodička, Klapal, Kaplan, Cvejn (77. Šupler), Kotyza (81. Poledno), Muller (58. Švandrlík), Pups (46. Dostálek), Smola, Řehák, Plocek M.

🟨 55. Dostálek, 58. Kotyza, 68. Řehák – 58. Palma, 90. Ježek

Prušinovský – Ježek, Vítek

Kostelec – Městský stadion 👨‍👩‍👧‍👦 120 diváků

✍️ Zápis z utkání 🎥 stream na TVcom

💬 Kamil Kaplan, FK Kostelec n.O.: "Hned v úvodu jsme potrestali chybu v rozehrávce obrany soupeře a šli do vedení. Do poločasu se ale skóre překlopilo ve prospěch hostů. Po změně stran jsme zlepšili výkon a mohli utkání zdramatizovat, ale další branku se nám již vstřelit i přes slibné šance nepodařilo. Po gólové pojistce hostů 10 minut před koncem už o vítězi v dnešním utkání nebyl pochyb."

💬 Petr Kincl, TJ Sokol Třebeš: "V prvních sekundách zápasu nás domácí zaskočili ,ale to bylo naštěstí vše. Poté jsme převzali taktovku zápasu a ještě do poločasu výsledek otočili. Zasloužené vítězství a další tři body do Třebše. Teď se připravit na Chlumec."