Starší žáci – mistrovské utkání

Ne 17.10. 13:00, TJ Sokol Malšova Lhota – Kostelec/Častolovice 1:7 (0:4)

branky: 80. Šklíba – 6.15.37.42. a 49. Hodný, 10. Beneš, 57. Potměšil

sestava Kostelec/Častolovice: Mareš – Myšák V., Svatoš, Mikysa, Hernych, Myšák J., Nývlt, Šlaj, Barvínek, Ebrahimpanah, Beneš, Šeda, Knoško, Podstavek, Hodný, Langr, Potměšil, Wolf

stadion: Malšova Lhota  rozhodčí: Koza

komentář – Kostelec/Častolovice: "V dnešním utkání dostali příležitost opět hráči širšího kádru včetně dvou debutantů Shervina Ebrahimpanaha a Patrika Wolfa. Oba odehráli velmi dobrý zápas stejně jako zbytek týmu. Soupeře jsme od samého začátku zatlačili na jejich polovinu a úspěšně kombinovali. Soupeř hrál ofsajdovou past, což nám činilo problém, ale dalšími a dalšími průniky jsme se dostávali do častějších zakončení a zaslouženě skórovali. Celý zápas se tak nesl v duchu postupné kombinace, která se dařila po většinu lépe, ale i hůře a díky našemu kanonýrovi T. Hodnému a střelcům M. Benešovi a D. Potměšilovi jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Celý tým zaslouží za dnešní výkon pochvalu a už teď se těšíme na další zápas, který proběhne příští neděli na domácí půdě proti Polici nad Metují."