Starší žáci – přátelské utkání

Komentář, Tomáš Vik, trenér: "Dnes jsme sehráli přátelské utkání se Slavií Hradec Králové U14. Vzhledem k vytrvalému dešti a podmáčenému kosteleckému hřišti jsme zvolili hru na místní umělce ve formátu 7+1. Slavie od začátku zápasu nastoupila ve vysokém tempu a rychle vstřelila branku. Naši kluci zpočátku nezvládali nastavené tempo a těžko hledali cestu do soupeřovy defenzivy, ale postupně se nám začala dařit kombinace i díky rychlému Matějovi Žežulovi, který nakonec vstřelil hattrick. Další branky vstřelili Ondra Páleník, Šimon Knoško a další dva góly, přičemž jeden výstavní z voleje do horního růžku, Tomáš Hodný.

Nakonec jsme prohráli 17:7, což ale není zcela vypovídající výsledek vzhledem k menšímu hřišti, které nabídlo spíše více soubojů než kombinační hry. Za Slavii se v brance předvedl náš bývalý hráč, ale stálý parťák Filip Vik, který nám ještě vsítil branku z penalty.

Kluci si dnes mákli a přes vysokou prohru zaslouží respekt za odmakaný zápas s tímto divizním týmem."