Ne 10.11. 14:00, Kostelec "B" – TJ Sokol Křivice 3:0 (0:0)

branky: 47. a 74. Plocek O., 65. Holman

sestava FK Kostelec "B": Jiroušek – Johanides (46. Forche), Horák, Šeda (46. Holman), Kubíček (70. Vilímek), Plocek L. (70. Kytlík), Sychra (46. Ježek), Plocek M., Sameljak, Ševčík, Plocek O.

sestava TJ Sokol Křivice: Kučera – Záleský, Štěpán (73. Řehák), Zima, Brandejs (70. Janský), Kočí (73. Engler), Janásek, Dušek, Konig, Jícha, Lochman

stadion: Městský stadion – Kostelec rozhodčí: Jindáček – Moravec, Štěpánková

komentář – Milan Bořek, FK Kostelec "B":

"Poslední utkání podzimu proběhlo na velmi těžkém terénu pro oba týmy.V první půli měli hosté super šanci po rohu, kdy jsme 3x odvraceli z brankové čáry. Naše šance také nebyly využity a tak půle skončila bez branek. Ve druhé části jsme zpřesnili hru a konečně se gólově prosadili a tak jsme uzavřeli podzim výhrou."

komentář – M. Kočí, TJ Sokol Křivice:

"Ve druhé půli jsme už lehkonohým domácím nebyli vyrovnaným soupeřem a to se projevilo výsledkově."