Víkendové výsledky mládeže 25.5. – 26.5.

výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.

Starší dorost – krajský přebor

So 25.5. 10:30, Kostelec/Častolovice – FC Vrchlabí 2:2 (1:1), PK 3:5

branky: 33. Šupler, 79. Plocek z PK

sestava: Jiroušek – Šimerda, Bečka (77. Bělka), Žídek, Forche (46. Andrys), Sameljak, Plocek, Šupler (58. Rojek), Kapucián, Pelc (46. Sejkora O.), Boháč (85. Sejkora D.)

stadion: Městský stadion – Kostelec rozhodčí: Filip

zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Starší žáci – krajský přebor

Ne 26.5. 10:00, Kostelec/Častolovice – Hoříněves/Předměřice 4:3 (2:2)

branky: 21. Rojek, 30. Havel, 47. a 60. Šupler

sestava: Mitana – Sejkora, Halbrštát, Podolský, Havel, Poledno, Hojný, Hovorka, Hlaváček, Šupler, Rojek, Hájek, Šmída, Vondráček, Kokish, Tichý

stadion: Častolovice rozhodčí: Stieber

zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Kostelec

Ne 26.5. 09:00, Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Třebeš II. 2:4 (1:2)

branky: Hodný 2x

Ne 26.5. 11:00, Kostelec/Častolovice – Chlumec/RMSK Cidlina 1:6 (0:4)

branky: Šreibr

sestava na turnaji: Kuzba – Barvínek, Myšák, Žežule M., Lux, Hodný, Šreibr, Hernych, Švandrlík, Bolehovský, Beneš

 

Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Přepychy

So 25.5. 09:00, Kostelec/Častolovice – SK Přepychy 4:3 (2:0)

branky: Páleník 2x, Sládek, Hodný

So 25.5. 10:00, Kostelec/Častolovice – TJ Start Ohnišov 3:3 (1:0)

branky: Plocek M., Žežule M., Hodný

sestava na turnaji: Plocek O. – Hernych, Myšák, Nývlt, Páleník, Plocek M., Sládek, Švandrlík, Žežule M., Čtvrtečka, Nechanická, Hodný

 

Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Kostelecká Lhota

So 25.5. 09:00, Kostelec/Častolovice – Doudleby/Sopotnice 4:4 (1:2)

branky: Diviš 2x, Horák, Šlaj

So 25.5. 09:45, Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Černíkovice 8:2 (4:1)

branky: Horák 4x, Kopsa 2x, Sládek, Bělka

So 25.5. 10:30, Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Kost. Lhota 6:1 (3:0)

branky: Horák 4x, Diviš 2x

sestava na turnaji: Karásek – Klapal, Svátek, Kopsa, Ptačovský, Šeda, Šlaj, Sládek, Bolehovský, Diviš, Bělka, Mikysa, Horák

 

Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Častolovice

So 25.5. 09:00, Kostelec – AFK Častolovice 4:9 (2:4)

branky: Kyncl 2x, Juhas, Sládek

So 25.5. 09:50, Kostelec – Týniště/Albrechtice 9:4 (4:2)

branky: Bartošová 3x, Kyncl 3x, Sládek 2x, Svátek

sestava na turnaji: Juhas – Svátek, Sládek, Kyncl, Bartošová, Bečvář, Archman D., Archman F., Ptačovský, Petrlák

Komentujte

800