So 25.5. 17:00, SK Libčany – Kostelec "A" 2:3 (2:1)

branky: 44. Cvejn D., 53. Cvejn J., 80. Kollár

sestava: Matoušek – Vodička, Klapal, Jedlička, Šrámek – Cvejn M. (90. Plocek M.), Kvasnička, Řehák (70. Kaplan), Kollár – Cvejn J., Cvejn D. (78. Ježek)

diváků: 150

stadion: Libčany rozhodčí: Vítek – Janeček, Mlynář

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam utkání na TVcom zde

komentář – František Bárta, SK Libčany:

"Z různých, zejména zdravotních důvodů nastoupilo k zápasu pouze 9 hráčů "áčka". Proto poděkování míří zejména klukům z "béčka", kteří přišli na zápas a pomohli nám důstojně odehrát utkání. V něm jsme vedli 2:0 a nebýt hráčské chyby, utkání by nakonec zřejmě dospělo do penaltové loterie."

komentář – Milan Petřík, FK Kostelec:

"Ve 28. minutě jsme prohrávali 2:0, domácí nás potrestali za chyby a naopak my jsme se přes obranu těžce prosazovali, přesto jsme po zlepšeném závěru poločasu snížili. O půli jsme cítili že to můžeme otočit a hned od začátku jsme tomu šli naproti. V 52. minutě jsme srovnali a dalším akcím i střelm moc nechybělo. Nedáš dostaneš se málem splnilo v 77. minutě po autu chytí gólman tutovku a napravil nejistý výkon. A tak jsme byli na řadě my a brankou Kollárem jsme potěšili naše fanoušky. Díky celému týmu za výkon!"