Víkendové výsledky mládeže 4.5. – 5.5.

výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.

Starší dorost – krajský přebor

Ne 5.5. 17:00, Předměřice n. Labem – Kostelec/Častolovice 2:2 (2:1), PK 4:2

branky: 38. Bělka, 81. Kapucián

sestava: Jiroušek – Kytlík, Sejkora, Plocek, Trejtnar, Forche, Boháč, Kapucián, Bečka, Andrys, Bělka

stadion: Předměřice rozhodčí: Čožík

zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Starší žáci – krajský přebor

So 4.5. 12:30, Vrchlabí/Trutnov B – Kostelec/Častolovice 3:0 (1:0)

branky: 🙁

sestava: Mitana – Podolský, Halbrštát, Jireš, Havel, Poledno, Hájek, Rojek, Hlaváček, Šupler, Šmída, Izák, Hojný, Sejkora

stadion: Vrchlabí rozhodčí: Herák – Gottwald, Kuric

zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Častolovice

So 4.5. 09:00, Kostelec/Častolovice – MFK Nové Město 5:1 (3:0)

branky: Žežule M. 2x, Plocek, Páleník, Beneš

So 4.5. 11:00, Kostelec/Častolovice – Malšova Lhota/Slavia HK 2:0 (1:0)

branky: Páleník, Beneš

sestava na turnaji: Kuzba – Barvínek, Myšák, Švandrlík, Lux, Žežule J., Žežule M., Plocek, Šreibr, Hodný, Páleník, Beneš

 

Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Borohrádek

Ne 5.5. 09:00, Kostelec/Častolovice – TJ Start Ohnišov 2:3 (0:1)

branky: Žežule J., Hodný

Ne 5.5. 09:50, Kostelec/Častolovice – TJ Loko Borohrádek 0:1 (0:0)

branky: 🙁

Ne 5.5. 10:40, Kostelec/Častolovice – SK Přepychy 7:2 (5:1)

branky: Beneš 3x, Hernych, Žežule J., Čtvrtečka, Hodný

sestava na turnaji: Plocek O. – Hernych , Nývlt, Sládek, Žežule J, Žežule M., Plocek M., Čtvrtečka, Hodný, Beneš, Kuzba

 

Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Černíkovice

Ne 5.5. 09:00, Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Kost. Lhota 11:0 (7:0)

branky: Horák 5x, Kopsa 2x, Šlaj 2x, Šeda, Bolehovský

Ne 5.5. 09:45, Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Černíkovice 6:3 (2:2)

branky: Bolehovský 3x, Šlaj 2x, Horák

Ne 5.5. 10:30, Kostelec/Častolovice – TJ Start Ohnišov 8:1 (3:1)

branky: Horák 4x, Bolehovský 3x, Svátek

sestava na turnaji: Karásek – Klapal, Sládek, Kopsa, Ptačovský, Šeda, Šlaj, Karásek, Horák, Bělka, Bolehovský

 

Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Vamberk

Ne 5.5. 09:00, Kostelec – TJ Sokol Lípa n.O. 9:3 (6:1)

branky: Kyncl 4x, Sládek 3x, Juhas, Bartošová

Ne 5.5. 09:40, Kostelec – FC České Meziříčí 10:1 (5:1)

branky: Kyncl 4x, Bartošová 4x, Sládek, Juhas

Ne 5.5. 10:20, Kostelec – TJ Baník Vamberk 10:4 (3:1)

branky: Kyncl 6x, Sládek 2x, Bartošová, Petrlák

sestava na turnaji: Juhas – Svátek Sládek, Kyncl, Bartošová, Bečvář, Archman D., Archman F., Ptačovský, Petrlák

Komentujte

800