Víkendové výsledky mládeže 20.10. – 21.10.

výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.

Starší dorost – krajský přebor

So 20.10. 10:30, Kostelec/Častolovice – Borohrádek 1:1 (0:0), 5:4 PK

branky: 73. Cvejn D.

sestava: Rejchrt – Kytlík, Šimerda (46. Žídek), Bečka, Trejtnar (80. Pelc), Forche (66. Andrys), Sejkora, Cvejn D., Plocek, Sameljak, Kapucián

stadion: Kostelecká Lhota  rozhodčí: Hlaváč Martin 

zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Starší žáci – krajský přebor

So 20.10. 15:00, Kostelec/Častolovice – Spartak Rychnov 0:0 (0:0), 3:4 PK

branky: 🙁

sestava: Tichý – Sejkora, Halbrštát, Podolský, Hojný, Poledno, Havel, Izák, Hlaváček, Šupler, Rojek, Šmída, Cejpek Michal, Hájek, Kopecký, Kokish, Vondráček, Cejpek Martin 

stadion: Častolovice  rozhodčí: Reichl Petr

zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Černilov

So 20.10. 10:00, Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Třebeš 0:5 (0:3)

branky: 🙁

So 20.10. 11:00, Černilov – Kostelec/Častolovice 8:1 (5:1)

branky: Hernych

sestava na turnaji: Vik – Myšák, Barvínek, Švandrlík, Hernych, Žežule J., Šreibr, Hodný, Lux, Beneš

 

Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Přepychy

So 20.10. 10:00, Kostelec/Častolovice – Doudleby/Sopotnice 1:8 (1:4)

branky: Matishynets

So 20.10. 11:00, Kostelec/Častolovice – SK Přepychy 3:3 (2:3)

branky: Kuzba 3x 

sestava na turnaji: Pospíšil – Čtvrtečka, Matishynets, Nechanická, Kuzba, Myšák, Nývlt, Sládek, Šlaj

 

Starší přípravka – okresní přebor – turnaj České Meziříčí

Ne 21.10. 09:00, Kostelec/Častolovice – České Meziříčí 6:5 (2:2)

branky: Horák 5x, Bolehovský

Ne 21.10. 10:00, Kostelec/Častolovice – Start Ohnišov 5:6 (3:3)

branky: Kopsa 2x, Horák 2x, Mikysa

sestava na turnaji: Kopsa – Šlaj, Klapal, Kuzba, Šeda, Svátek, Mikysa, Karásek, Diviš, Horák, Bolehovský

 

Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Častolovice

So 20.10. 10:00, Kostelec – Černíkovice 5:3 (3:1)

branky: Kyncl 2x, Svátek, Archman D., Sládek

So 20.10. 11:00, Kostelec – Častolovice 2:16 (2:10)

branky: Kyncl, Bartošová

sestava na turnaji: Juhas – Kyncl, Svátek, Archman D., Archman F., Bartošová, Petrlák, Ptačovský, Bečvář, Sládek

Komentujte

800