výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.
Starší dorost – krajský přebor
Ne 14.10. 13:00, Vrchlabí "A" – Kostelec/Častolovice 7:0 (2:0)
branky: 🙁
sestava: Rejchrt – Kytlík, Šimerda, Andrys (46. Bělka), Trejtnar, Forche, Sejkora (68. Boháč), Cvejn D., Plocek, Kapucián, Žídek (57. Pelc)
stadion: Vrchlabí rozhodčí: Beránek David
zápis z utkání na IS.fotbal zde
Starší žáci – krajský přebor
So 13.10. 13:30, Hořiněves/Předměřice – Kostelec/Častolovice 2:1 (0:1)
branky: 14. Rojek
sestava: Tichý – Sejkora, Halbrštát, Jireš, Hojný, Poledno, Havel, Šmída, Hlaváček, Šupler, Rojek, Podolský, Cejpek Michal, Hájek, Kopecký, Kokish, Vondráček, Cejpek Martin
stadion: Předměřice rozhodčí: Janeček Štěpán
zápis z utkání na IS.fotbal zde
Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Dobruška
Ne 14.10. 11:00, Kostelec/Častolovice – Nové Město nad Metují 15:0 (7:0)
branky: 3x Beneš, 4x Hodný, 4x Miculyčová, Kuzba, Šreibr, 2x Švandrlík
Ne 14.10. 12:00, Dobruška/Opočno – Kostelec/Častolovice 5:0 (2:0)
branky: 🙁
sestava na turnaji: Vik – Kuzba, Hodný, Barvínek, Švandrlík, Žežule J., Šreibr, Beneš, Miculyčová
Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Ohnišov
Ne 14.10. 09:00, Kostelec/Častolovice "B" – Přepychy 4:0 (1:0)
branky: 2x Sládek, Hernych, Myšák J.
Ne 14.10. 09:50, Ohnišov – Kostelec/Častolovice "B" 5:0 (0:0)
branky: 🙁
Ne 14.10. 10:40, Kostelec/Častolovice "B" – Borohrádek 0:7 (0:5)
branky: 🙁
sestava na turnaji: Myšák V. – Hernych, Myšák J., Nývlt, Sládek, Šlaj, Čtvrtečka, Nechanická
Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Slatina n. Zd.
Ne 14.10. 09:00, Slatina/ Javornice "B" – Kostelec/Častolovice 2:11 (2:3)
branky: 5x Mikysa, 3x Diviš, Kuzba, Klapal, Sládek
Ne 14.10. 9:45, Kostelecká Lhota – Kostelec/Častolovice 3:9 (1:4)
branky: 4x Kuzba, 3x Mikysa, 2x Diviš
Ne 14.10. 10:30, Ohnišov "A" – Kostelec/Častolovice 1:6 (1:1)
branky: 3x Klapal, 2x Mikysa, Kuzba
sestava na turnaji: Kopsa – Šlaj, Klapal, Kuzba, Šeda, Ptačovský, Svátek, Mikysa, Sládek, Karásek, Diviš, Bělka
Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Černíkovice
Ne 14.10. 10:00, FK Kostelec – Borohrádek 7:7
branky: 6x Kyncl, Bartošová
Ne 14.10. 11:00, Černíkovice – FK Kostelec 7:11
branky: 8x Kyncl, 3x Bartošová
sestava na turnaji: Juhas – Kyncl, Bartošová, Archman D., Archman F., Bečvář