Víkendové výsledky mládeže 6.10. – 7.10.

výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.

Starší dorost – krajský přebor

So 6.10. 10:30, Kostelec/Častolovice – FC Spartak Rychnov 8:1 (3:0)

branky: 9. a 64. Sejkora, 39. Kapucián, 43. a 61. Trejtnar, 79. a 84. Cvejn, 78. Žídek 

sestava: Rejchrt – Kytlík, Bartoš (81. Bělka), Sameljak, Trejtnar (88. Andrys), Forche, Sejkora (70. Pelc), Cvejn (88. Jirsa), Plocek, Kapucián, Žídek (79. Boháč)

stadion: Kostelecká Lhota  rozhodčí: Hlaváč Martin

zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Starší žáci – krajský přebor

So 6.10. 15:00, Kostelec/Častolovice – TJ Červený Kostelec 2:1 (1:1)

branky: 33. Rojek, 66. Poledno

sestava: Mitana – Sejkora, Halbrštát, Jireš, Hojný, Poledno, Havel, Šmída, Hlaváček, Šupler, Rojek, Podolský, Cejpek, Kopecký, Vondáček, Tichý

stadion: Častolovice  rozhodčí: Fuchsa Tomáš

zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Častolovice

So 6.10. 09:00, Kostelec/Častolovice – SK Třebechovice 4:2 (0:1)

branky: Beneš 2x, Šreibr, Barvínek 

So 6.10. 11:00, Kostelec/Častolovice – TJ Baník Vamberk/FC Rokytnice  7:0 (5:0)

branky: Žežule J. 3x, Hodný, Šreibr, Švandrlík 2x

sestava na turnaji: Vik – Hodný, Barvínek, Švandrlík, Žežule J., Plocek, Šreibr, Lux, Beneš

 

Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Černíkovice

So 6.10. 09:00, Kostelec/Častolovice "B" – Doudleby/Sopotnice 2:5 (1:3)

branky: Kuzba, Sládek

So 6.10. 09:50, Černíkovice/Rychnov  – Kostelec/Častolovice "B" 5:2 (3:0)

branky: Hernych, Myšák

So 6.10. 10:40, Kostelec/Častolovice "B" – Borohrádek 0:5 (0:2)

branky: 🙁

sestava na turnaji: Myšák V. – Hernych, Kuzba, Myšák J., Nývlt, Sládek, Čtvrtečka, Matishynets

 

Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Vamberk

Ne 7.10. 09:00, Vamberk – Kostelec/Častolovice 4:3 (1:1)

branky: Mikysa 2x, Kuzba

Ne 7.10. 10:00, Slatina/ Javornice "A" – Kostelec/Častolovice 2:14 (0:6)

branky: Mikysa 4x, Diviš 2x, Svátek, Klapal, Kuzba, Bělka 3x, Kopsa 2x

sestava na turnaji: Kopsa – Šlaj, Klapal, Kuzba, Šeda, Ptačovský, Svátek, Mikysa, Karásek, Diviš, Bělka

 

Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Rychnov

Ne 7.10. 10:00, FK Kostelec – AFK Častolovice 3:13

branky: Kyncl 2x, Sládek

Ne 7.10. 11:00, Spartak Rychnov – FK Kostelec 3:7

branky: Kyncl 3x, Bartošová 4x

sestava na turnaji: Juhas – Kyncl, Sládek, Bartošová, Svátek, Archman D., Archman F., Bečvář, Petrlák, Ptačovský

Komentujte

800