Budoucnost našeho fotbalového klubu

Včera večer proběhla v kabině A týmu diskuze k aktuální situaci v našem fotbalovém klubu (dále jen FK). Byly vysvětleny důvody odvolání trenéra a vyvozeny závěry, které bezesporu pomohou uklidnění celé situace. Výbor FK děkuje všem přítomným za plodnou diskuzi, váží si hojné účasti a v neposlední řadě si maximálně cenní přístupu zúčastněných.

Kostelecký fotbal začíná psát svou další kapitolu, výbor FK bude dělat i nadále maximum, aby byla ještě úspěšnější než ta uplynulá. Co nás čeká?

• v pátek 5.10. se uskuteční historicky první trénink na umělé trávě v Kostelci nad Orlicí
  • 19. října dojde k oficiálnímu otevření nového stadionu, který dostal jméno "Městský stadion"
  • s novým stadionem dojde ke zpestření doprovodného programu mistrovských utkání A týmu, je cílem zajistit i občerstvení přímo na hlavní tribuně
  • těšíme se zároveň na nové ozvučení celého stadionu, sedačky na tribuně či automatické zavlažování, které dokáže udržet trávník v parádní kondici za všech klimatických podmínek