výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.
Starší dorost – krajský přebor
So 22.9. 10:30, Kostelec/Častolovice – TJ Slavoj Předměřice n.L. 3:2 (0:0)
branky: 52. a 80. Cvejn, 57. Sejkora
sestava: Rejchrt – Kytlík, Bartoš, Jirsa, Bečka, Žídek, Sejkora, Plocek, Cvejn, Bělka, Kapucián, Pelc, Andrys, Boháč
stadion: Kostelecká Lhota rozhodčí: Filip
zápis z utkání na IS.fotbal zde
Starší žáci – krajský přebor
So 22.9. 15:00, Kostelec/Častolovice – Vrchlabí/Trutnov "B" 2:3 (1:0)
branky: 20. Rojek, 45. Podolský
sestava: Mitana – Sejkora, Halbrštát, Jireš, Hojný, Poledno, Kopecký, Podolský, Hlaváček, Šupler, Rojek, Hájek, Cejpek Mi., Izák, Vondráček, Cejpek Ma., Šmída, Tichý
stadion: Častolovice rozhodčí: Chaloupka
zápis z utkání na IS.fotbal zde
Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Častolovice
So 22.9. 09:00, Kostelec/Častolovice – FK Černilov 3:6 (3:1)
branky: Beneš 2x, Hodný
So 22.9. 11:00, Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Třebeš II. 0:2 (0:1)
branky: 🙁
sestava na turnaji: Vik – Žežule M., Barvínek, Švandrlík, Hernych, Žežule J., Hodný, Miculyčová, Kuzba, Lux, Beneš
Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Černíkovice
Ne 23.9. 09:00, Kostelec/Častolovice "B" – Černíkovice/Rychnov 1:5 (0:2)
branky: Hodný
Ne 23.9. 09:50, Kostelec/Častolovice "B" – Sokol Lípa nad Orlicí 1:1 (0:0)
branky: Hodný
Ne 23.9. 10:40, Kostelec/Častolovice "B" – SK Přepychy 9:3 (6:2)
branky: Hodný 6x, Vik 3x
sestava na turnaji: Páleník – Vik, Čtvrtečka, Hodný, Hernych, Myšák J., Myšák V., Nývlt, Sládek, Žežule M., Barvínek
Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Sopotnice
So 22.9. 09:00, Kostelec/Častolovice – Doudleby/Sopotnice 1:8 (1:4)
branky: Sládek
So 22.9. 09:45, Kostelec/Častolovice – Sokol Kostelecká Lhota 2:3 (1:2)
branky: Sládek, Šlaj
So 22.9. 10:30, Kostelec/Častolovice – FC České Meziříčí 3:1 (1:1)
branky: Mikysa 2x, Kuzba
sestava na turnaji: Kopsa – Šlaj, Klapal, Kuzba, Šeda, Ptačovský, Svátek, Sládek, Kyncl, Karásek, Diviš, Mikysa, Bělka
Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Solnice
Ne 23.9. 10:00, FK Kostelec – FC České Meziříčí 11:2
branky: Kyncl 5x, Bartošová 3x, Sládek 2x, Svátek
Ne 23.9. 11:00, FK Kostelec – SK Solnice 10:7
branky: Kyncl 7x, Bartošová 3x
sestava na turnaji: Juhas – Kyncl, Sládek, Bartošová, Svátek, Archman D., Petrlák, Ptačovský