So 15.9. 17:00, TJ Sokol Třebeš – FK Kostelec "A" 1:1 (0:0), PK 3:2

branky: 81. Zajíček

sestava: Ikizgül – Vodička, Klapal, Kaplan, Jedlička – Cvejn M. (88. Kadavý), Kvasnička (60. Cvejn J.), Řehák (75. Krupka), Říha, Kollár – Zajíček

diváků: 180

stadion: Třebeš – tráva rozhodčí: Vítek – Kalaš, Franěk

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam utkání na TVcom zde

komentář – Vlastimil Krykorka, TJ Sokol Třebeš:

"Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř, s nebezpečným hrotem. To se od prvních minut potvrzovalo. Byl to boj poměrně ve vysokém tempu. Postupně začínal mít soupeř navch, a když skoroval, nebylo nám moc dobře. Naštěstí další tutovku chytil Heřman a Štajer se z trestňáku nemýlil. Přišly penalty – a to už bylo sólo Heřmana v bráně, který tři kopy lapnul."

komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Zápasy v Třebši jsou vždy náročné a především o soubojích. Naše hra se postupně lepšila a vedoucí brankou gradovala. Ze hry soupeř nehrozil, o to víc mrzí, že jsme si nakonec odvezli pouze bod vinou parádní bomby z přímého kopu."