Víkendové výsledky mládeže 8.9. – 9.9.

výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.

Starší dorost – krajský přebor

So 8.9. 10:30, Kostelec/Častolovice – TJ Červený Kostelec 4:2 (2:0)

branky: 34. Plocek, 39. Forche PK, 61. Kapucián, 71. Žídek

sestava: Rejchrt – Bartoš, Kytlík, Bečka (73. Bělka), Forche (77. Jirsa) – Žídek, Sameljak, Plocek, Boháč (64. Pelc) – Kapucián, Cvejn

stadion: Kostelecká Lhota  rozhodčí: Filip

zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Starší žáci – krajský přebor

SSo 8.9. 15:00, Kostelec/Častolovice – Jaroměř/Černilov 4:3 (2:2)

branky: 11. a 52. Rojek, 14. Šupler, 68. Poledno

sestava: Mitana – Sejkora, Halbrštát, Jireš, Hojný, Poledno, Šmída, Hovorka, Hlaváček, Šupler, Rojek, Hájek, Cejpek, Kokish, Kopecký, Havel, Podolský, Tichý

stadion: Častolovice  rozhodčí: Fuchsa

zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Třebechovice

Ne 9.9. 09:00, Kostelec/Častolovice – SK Třebechovice 2:0 (1:0)

branky: 4. a 34. Hodný

Ne 9.9. 10:00, Kostelec/Častolovice – Vamberk/Rokytnice 4:0 (2:0)

branky: 10. Hodný, 19. a 27. Šreibr, 39. Kuzba

sestava na turnaji: Vik – Kuzba, Švandrlík, Žežule, Plocek, Hodný, Barvínek, Páleník, Šreibr, Lux, Beneš

 

Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Borohrádek

Ne 9.9. 09:00, Kostelec/Častolovice "B" – TJ Loko Borohrádek 0:10 (0:4)

branky: 🙁

Ne 9.9. 10:00, Kostelec/Častolovice "B" – Sokol Lípa nad Orlicí 0:3 (0:2)

branky: 🙁

sestava na turnaji: Pospíšil – Čtvrtečka, Matishynets, Hernych, Myšák J., Myšák V., Nývlt, Sládek, Šeda, Žežule M., Šlaj

 

Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Černíkovice

So 8.9. 10:00, Kostelec/Častolovice – TJ Start Ohnišov A 2:6 (2:3)

branky: Kuzba, Šlaj

So 8.9. 11:00, Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Černíkovice 2:12 (1:6)

branky: Šeda 2x

sestava na turnaji: Karásek – Šlaj, Klapal, Kuzba, Šeda, Kopsa, Ptačovský, Diviš, Bělka, Mikysa, Svátek

 

Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Lípa nad Orlicí

So 8.9. 09:00, FK Kostelec – 1. FC Rokytnice 10:0 (4:0)

branky: Kyncl 3x, Archman 3x, Sládek 2x, Svátek 2x

So 8.9. 09:40, FK Kostelec – TJ Baník Vamberk 8:1 (5:0)

branky: Kyncl 6x, Archman 2x

So 8.9. 10:20, FK Kostelec – Sokol Lípa nad Orlicí 2:1 (0:0)

branky: Kyncl, Sládek

sestava na turnaji: Juhas – Kyncl, Sládek, Svátek, Archman, Bečvář

Komentujte

800