Víkendové výsledky mládeže 1.9. – 2.9.

výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.

Starší dorost – krajský přebor

So 1.9. 14:15, MFK Nové Město – Kostelec/Častolovice 3:1 (2:1)

branky: 32. Sejkora

sestava: Rejchrt – Bečka, Plocek (88. Trejtnar), Forche, Sejkora (61. Andrys), Cvejn, Kapucián (46. Bělka), Žídek (79. Pelc), Sameljak, Šimerda, Kytlík

stadion: Nové Město – tráva  rozhodčí: Bečvář – Martínek, Mucha

zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Starší žáci – krajský přebor

So 1.9. 10:00, SK Vysoké Mýto – Kostelec/Častolovice 11:1 (6:0)

branky: 56. Rojek PK

sestava: Mitana – Sejkora, Hojný, Kokish, Poledno, Halbrštát, Havel, Hovorka, Hlaváček, Šupler, Rojek, Tichý, Cejpek, Kopecký, Šmída

stadion: Vysoké Mýto  rozhodčí: Papežík

zápis z utkání na IS.fotbal zde

 

Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Týniště

So 1.9. 09:00, Kostelec/Častolovice – SK Týniště 1:0 (1:0)

branky: 10. Švandrlík

So 1.9. 10:00, Kostelec/Častolovice – Spartak Rychnov 1:6 (1:4)

branky: 13. Žežule J.

sestava na turnaji: Vik – Kuzba, Hernych, Švandrlík, Beneš, Žežule J., Plocek, Šreibr, Hodný, Lux, Horák

 

Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Doudleby

Ne 2.9. 09:00, Kostelec/Častolovice "B" – Doudleby/Sopotnice 0:3 (0:2)

branky: 🙁

Ne 2.9. 10:00, Kostelec/Častolovice "B" – SK Přepychy 12:0 (6:0)

branky: Kuzba 4x, Hodný 2x, Nechanická 2x, Hernych, Myšák J., Sládek, Čtvrtečka

sestava na turnaji: Kuzba – Hodný, Nechanická, Barvínek, Hernych, Myšák J., Myšák V., Plocek, Sládek, Žežule M., Čtvrtečka

 

Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Vamberk

Ne 2.9. 09:00, Kostelec/Častolovice – TJ Baník Vamberk 4:1 (2:0)

branky: Diviš, Mikysa, Kuzba, Karásek

Ne 2.9. 09:45, Kostelec/Častolovice – TJ Kostelecká Lhota 7:2 (2:1)

branky: Diviš 3x, Horák 2x, Šeda, Bělka

Ne 2.9. 10:30, Kostelec/Častolovice – TJ Start Ohnišov 4:2 (1:2)

branky: Mikysa 3x, Bělka

sestava na turnaji: Karásek – Bolehovský, Šlaj, Klapal, Kuzba, Ptačovský, Šeda, Kopsa, Mikysa, Horák, Karásek, Diviš, Bělka

 

Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Týniště

Ne 2.9. 10:00, FK Kostelec – TJ Loko Borohrádek 3:11 (0:5)

branky: Sládek 2x, Archman

Ne 2.9. 11:00, FK Kostelec – SK Týniště 1:19 (0:8)

branky: Svátek

sestava na turnaji: Juhas – Kyncl, Sládek, Svátek, Archman

Komentujte

800