Muži A tým KP – 11. kolo

So 21.10. 15:30, FK Kostelec "A" – FC Slavia Hradec 2:1 (0:0)

Branky: 49. Klapal, 69. Řehák PK

Sestava: Ikizgül – Šrámek (46. Hašek – 90. Švandrlík), Krupka, Kaplan, Jedlička – Cvejn M., Řehák, Klapal, Říha (90. Kvasnička), Cvejn J. – Klouda

Diváků: 150

Zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam na TVcom zde

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Slavia letos není tou Slavií, co byla v předchozích sezonách – spousta absencí je na její hře znát. Celý zápas jsme sice měli převahu, drželi míč na svých kopačkách, ale moc gólových šancí si nevypracovali. Nakonec jsme se za stavu 2:0 i trochu uspokojili a zaplať pánbůh, že na to nedoplatili. Největším pozitivem jsou tři body."

Komentář – Josef Pleskot, FC Slavia Hradec:

"Po rozcvičce před utkáním musel odstoupit Derner, v průběhu zápasu Brázda. To jsou hráči s pořadovým číslem 5 a 6, kteří nám chybí a budou chybět i s dalšími, kteří v současné době nemohou hrát. To je moc velký počet na to, abychom mohli navazovat na výsledky z uplynulých sezon. První poločas jsme ještě dokázali držet krok, po přestávce jsme naději na body ztratili, i když v závěru se k nám štěstí obrátilo zády."

Fotogalerie p. Tobišky zde