Kostelec A — Dobruška

So 3.9. 17:00, Kostelec A – Dobruška 3:1 (1:0)

Branky24.Klouda, 47. a 50.Hašek

Sestava: Rolejček – Marek, Řehák, Kaplan, Šrámek – Novák (64.Mlynář), Klapal, Kvasnička (88.Krupka), Plocek (87.Říha) – Klouda (64.Švandrlík), Hašek

Zápis z utkání zde

Záznam utkání na TVcom zde

Krupka Pavel – trenér (domácí):
Před zápasem jsme měli nečekané zdravotní potíže u některých hráčů,přesto jsme utkání zvládli a dovedli ho zaslouženě do vítězného konce
M. Petřík, trenér (hosté):
V 1. pol. jsme určitě nebyli horší než domácí a zejména úvod se nám vydařil. Jenže v 18. min. nám „ Alešek“ zranil stopera Hrabara. Než jsme ho stačili vystřídat, obdrželi jsme lacinou branku. Vyrovnat mohl Mikušík – trefil jen tyč. Úvod 2. půle pojali naši hráči jako že si s námi přišel zatrénovat jejich kamarád a ten naše naivky tvrdě trestal. Tolik volnosti jindy nedostane. Poslední věc – domácím se podařilo předelegovat rozhodčího – doufám, že toto pravidlo bude platit pro všechny.

Datum Čas Soutěž Sezóna
3.9.2016 17:00 Krajský přebor mužů 2016/17