Kostelec/Častolovice — Č. Kostelec

St 25.5. 16:00, Kostelec/Častolovice – Č.Kostelec 3:1 (2:1)

Branky: 10. Cvejn, 27. Novotný, 69. Oberreiter

Sestava: Jiroušek – Bečka, Oberreiter, Kapucián, Lelková – Ludvík, Andrys, Novotný, Pelc, Cvejn – Boháč (střídali : Kijonková, Kytlík, Matějus, Tichý)

Zápis z utkání zde

Tomáš Žežule – trenérStart do zápasu se nevydařil, inkasovali jsme již ve 4.minutě, to se po chybě stoperů dostal do střelecké pozice hostující útočník a trefil to parádně do šibenice – 0:1. Nás však inkasovaná branka nepoložila, naopak za 5 minut jsme srovnali, parádní střelou zpoza vápna vyrovnal Cvejn – 1:1. Zbytek prvního poločasu byl vyrovnaný, hosté zlobili především nákopy na rychlého útočníka. Přesto jsme stihli otočit výsledek ještě do poločasu, v 27. minutě se k odraženému míči dostal Novotný a prudkou střelou umístil k tyči – 2:1. Druhý poločas jsme zlepšili kombinaci, některé akce byly velmi pohledné, ale většina střel mířila na gólmana, čekalo se na pojišťující branku, ta přišla až v 69. minutě, odražený míč nekompromisně zavěsil Oberreiter – 3:1. Dnes pochvala především za to, že jsme se po inkasovaném gólu nepoložili, a naopak touhou po vítězství jsme zápas otočili a dotáhli do vítězného konce.

Datum Čas Sezóna
25.5.2016 16:00 2015/16