Halový turnaj starších přípravek v Kostelci, už zítra!

Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí v sobotu 17.11. pořádá v hale zemědělské školy turnaj starších přípravek. Turnaje se zúčastní 8 zajímavých týmů, boje začínají v 9:00 ráno. Přijďte se podívat!

Harmonogram zápasů:

sk. A 9:00 Kostelec/Častolovice FC Spartak Rychnov n. Kn.
sk. B 9:15 FK Agria Choceň TJ Sokol Kostelecká Lhota
FINÁLE 13:45

Ne 11.11. 14:00, Kostelec "B" – FC Zdelov 0:0 (0:0), PK 2:4

branky: 🙁

sestava: Kozel – Bartoš (77. Sychra), Čihák (46. Plocek M.), Hochmann, Jedlička – Duzbaba, Vilímek, Kubíček, Ježek – Brandejs, Ševčík

stadion: Zdelov rozhodčí: Jedlinský – Jindáček, Fuchsa

So 10.11. 14:00, Kostelec "A" – Lázně Bělohrad 3:0 (0:0)

branky: 67. Zajíček, 72. Kollár, 78. Cvejn M.

sestava: Matoušek – Vodička, Kaplan (81. Hochmann), Kadavý, Šrámek – Cvejn M., Kvasnička, Cvejn J., Jedlička (78. Cvejn D.) – Kollár, Zajíček (81. Ježek)

stadion: Albrechtice rozhodčí: Koutník – Fryš, Stejskal

komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Výsledek vypadá jednoznačně, ale trvalo nám dlouho než jsme vstřelili branku a tím vlastně utkání rozhodli. Do té chvíle jsme spoustu šancí neproměnili. Naštěstí ani soupeř nebyl ve střelecké formě a tak se můžeme radovat ze tří bodů. Chválím celý tým včetně brankáře, který dnes opět zásadně přispěl k našemu vítězství."

komentář – Tomáš Marek, Lázně Bělohrad:

"Domácí na nás tzv. vlétli. Během prvních dvaceti minut měli několik brankových příležitostí. Potom jsem se postupně dostávali více do hry a i my jsme byli nebezpeční. Pak přišla 43. minuta a náš hráč dostal během asi dvaceti vteřin dvě žluté karty a my šli do deseti. V úvodu druhé půle jsme byli nebezpečnější my. Vytvořili jsme si tři brankové příležitosti, které jsme bohužel nevyužili. Pak přišla naše zbytečná chyba ve středu hřiště a domácí se ujali vedení. Z naší strany bylo po zápase."

Ne 4.11. 14:00, Petrovice – Kostelec "B" 0:5 (0:1)

branky: 35. a 72. Brandejs, 76. a 87. Sychra, 79. Ševčík

sestava: Kozel – Jedlička, Čihák, Vilímek, Ševčík, Brandejs, Kubíček, Sychra, Duzbaba, Hochmann, Ježek (60. Cvejn M.)

stadion: Petrovice rozhodčí: Stránský – Kincl, Štosek

So 3.11. 10:15, Slavia Hradec – Kostelec "A" 1:1 (1:1) PK 5:6

branky: 35. Cvejn M.

sestava: Matoušek – Vodička, Kaplan, Jedlička, Šrámek – Cvejn J. Kvasnička, Říha, Cvejn D. (76. Ježek) – Kollár, Cvejn M. (89. Plocek M.)

stadion: Slavia HK rozhodčí: Stejskal – Miškař, Pešava

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam utkání na TVcom zde

komentář – Milan Krempa, Slavia Hradec:

"Je až s podivem, co dokážeme směrem dozadu vyprodukovat, ale naštěstí jsme celkem brzy vyrovnali. Konečná remíza je asi spravedlivá, když ani jeden tým své další šance neproměnil."

komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Možná i vzhledem k rannímu začátku patřila první dvacetiminutovka domácím. Druhá polovina 1. poločasu byla z naší strany výrazně lepší a je škoda, že se nám nepovedlo vstřelit více jak jednu branku. Tím spíš, že nás Slavia potrestala v závěru poločasu z přímého kopu. Druhá půle přinesla šance na obou stranách. Penalty nikdy nebyly naší disciplínou, tentokrát je ale nutno pochválit jak střelce tak brankáře. Soupeři díky za férový souboj."

Ne 28.10. 14:30, Kostelec "B" – TJ Lukavice 1:1 (0:0) PK 4:3

branky: 85. Brandejs

sestava: Hochmann – Čihák, Forche (76. Sychra), Vilímek, Brandejs, Kubíček, Duzbaba, Bartoš, Ševčík (62. Bonny), Ježek, Cvejn J. (46. Cvejn D.)

stadion: Zdelov rozhodčí: Jindáček – Vrána, Machačová

So 27.10. 14:30, Kostelec "A" – SK Libčany 1:0 (1:0)

branky: 31. Zajíček

sestava: Matoušek – Vodička, Kaplan, Kadavý (95. Ševčík), Šrámek – Cvejn J. (62. Kvasnička), Řehák (22. Cvejn M.), Říha, Jedlička – Kollár (88. Cvejn D.), Zajíček

stadion: Albrechtice rozhodčí: Kalaš – Franěk, Vítek

komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"První poločas jsme byli dosud neporaženému soupeři více jak rovnocenným protivníkem a kromě gólu si vypracovali i další zajímavé situace. V druhém dějství musel hrát soupeř, ale vlastně jen nakopavál dlouhé míče, které v drtivé většině končily ještě před vápnem. Nikdo neprohrává rád, tím spíš, když drží neskutečnou sérii výher, nicméně ten povyk kolem? Rozhodčí byli pod obrovským tlakem, bezesporu ale o bodech nerozhodli. Perfektní výkon našeho týmu, neskutečné nasazení a touha zvítězit."

komentář – František Bárta, SK Libčany:

"Tři body jsme prohospodařili vlastním neproměňováním šancí. Až bude k dispozici video, rádi se na některé věci ze zápasu podíváme. A nakonec – doufáme, že nesmyslný likvidační faul na Šejvla v závěru utkání mu nepřinese žádné zdravotní problémy."