Muži A tým – pohár KFS – 1. kolo

So 3.8. 17:00, TJ Sokol Javornice – Kostelec "A" 2:4 (0:3)

branky: 58. Štěpánek, 81. Resl – 2. a 8. Holman, 22. Cvejn D., 52. Cvejn M.

sestava TJ Sokol Javornice: Hynek – Resl, Kasper, Plesl (46. Chlachula), Suk (46. Vidlička), Štěpánek, Kráčmer, Nosek, Hovorka, Plašil (72. Nosek), Krejčí (81. Harbich)

sestava FK Kostelec "A": Matoušek – Klapal, Jedlička, Říha (46. Vilímek), Kaplan, Holman (61. Plocek M.), Ježek, Cvejn J. (75. Kvasnička), Cvejn M., Cvejn D., Vodička

stadion: Javornice rozhodčí: Matula – Steklík, Hlavsa

zápis z utkání na IS.fotbal zde referát na stránkách Javornic zde

kompletní los poháru na IS.fotbal zde

komentář – Tomáš Krunčík, TJ Sokol Javornice:

"V poháru končíme se vztyčenou hlavou. Rozdíl mezi týmy se projevit musel a hlavně tempo první půle pro nás chvílemi bylo vražedné. Logicky tak přišly chyby, které se daly vzhledem ke kvalitě soupeře očekávat. Druhý poločas hosté ubrali a dvě vstřelené branky pro nás byly zaslouženou odměnou. Klukům děkuji za bojovný výkon a hostům gratuluji k postupu, který si ale možná představovali o něco snadnější."

komentář – Milan Petřík, FK Kostelec "A"

"Až na slabší pětiminutovku okolo třicáté minuty jsme odehráli velmi dobrý poločas plný pohledných akcí a třemi góly. Ve druhé půli už to nebylo ono a domácí díky svému daru makat celých 90 minut zaslouženě snížili na konečných 2:4, byla to dobrá prověrka."