Kostelec A — Hořice

So 24.9. 16:30, Kostelec A – Hořice 4:0 (2:0)

Branky19.Hašek, 30.Klouda, 59.Šrámek, 86.Švandrlík

Sestava: Rolejček – Novák (66.Krupka), Řehák, Kaplan, Šrámek – Kvasnička (87.Kozel), Klapal, Klouda (42.Marek), Říha  – Švandrlík, Hašek (89.Furda)

Zápis z utkání zde

Záznam utkání na TVcom zde

Pavel Krupka – trenér (domácí):
Dnes musím kluky pochválit, bojovali celý zápas na doraz, soupeře nepustili za celé utkání do jediné šance a k tomu vstřelili 4 branky. Tím mi dali ten nejkrásnější dárek k narozeninám a já jsem jim to večer vše rád i s úroky vrátil. Bohužel jsme přišli o další dva hráče a zvlášť zranění Matěje Nováka nás velice mrzí. Všichni doufáme, že nebude tak vážné jak vypadá a celý tým za ním stojí a těší se na jeho brzký návrat.
Josef Vydra – vedoucí mužstva (hosté):
Tři výborně zahrané standardní situace domácích a tři branky při kterých jsme jen přihlíželi. Hra v poli nebyla opět špatná, ale v obou pokutových územích jsme moc hodní a nedůrazní. Tam se však fotbalová utkání bohužel rozhodují. Nic se neděje – další důležitá utkání jsou před námi.

Datum Čas Soutěž Sezóna
24.9.2016 16:30 Krajský přebor mužů 2016/17