Kompletní výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.
Mladší dorost KP 11.6.
Nové Město – Kostelec/Častolovice 4:0 (3:0)
Branky: 🙁
Starší žáci KP 11.6.
Nové Město – Kostelec/Častolovice 0:15 (0:7)
Branky: Cvejn Daniel 5x, Novotný Adam 3x, Pelc Jan 2x, Boháč Filip 2x, Andrys Lukáš, Poledno Adam, Kytlík Matěj
Mladší žáci KP – turnaj Dvůr Králové 10.6.
Kostelec/Častolovice – Vrchlabí 2:1 (1:0)
Branky: Rojek Štěpán 2x
Kostelec/Častolovice – Dvůr Králové 4:2 (2:0)
Branky: Rojek Štěpán, Šupler Ondřej, Solar Ondřej, Kopecký Jakub
Mladší žáci OP – turnaj Borohrádek 12.6.
Kostelec/Častolovice "C" – Borohrádek 2:5 (2:3)
Branky: Beneš Michal, Páleník Ondřej
Kostelec/Častolovice "B" – Doudleby 2:1 (1:0)
Branky: Rojek Štěpán, Šreibr Michael
Kostelec/Častolovice "C" – Doudleby 2:1 (0:1)
Branky: Sejkora Dominik 2x
Kostelec/Častolovice "B" – Borohrádek 2:0 (0:0)
Branky: Hovorka Michal, Rojek Štěpán
Starší přípravka KP – turnaj Kostelec 11.6.
Kostelec/Častolovice – Dobruška/Opočno 9:8 (4:4)
Branky: Sejkora Dominik 4x, Kijonka Matyáš 3x, Šreibr Michael, Páleník Ondřej
Kostelec/Častolovice – Červený Kostelec 6:3 (3:0)
Branky: Kijonka Matyáš 2x, Miculyčová Iveta, Sejkora Dominik, Beneš Michal, Páleník Ondřej
Kostelec/Častolovice – Náchod 18:7 (10:4)
Branky: Miculyčová Iveta 4x, Beneš Michal 4x, Páleník Ondřej 4x, Kijonka Matyáš 3x, Sejkora Dominik 2x, Kuzba Tomáš
Starší přípravka OP – turnaj Lípa n.O.
Kostelec/Častolovice "B" – Lípa n.O. 0:5
Branky: 🙁
Kostelec/Častolovice "B" – Rokytnice 2:4
Branky: Páleník Ondřej 2x
Kostelec/Častolovice "B" – Černíkovice 1:2
Branky: Stříteský Jonáš
Kostelec/Častolovice "B" – Kostelecká Lhota 2:2
Branky: Plocek Michal, Čtvrtečka Martin
Kostelec/Častolovice "B" – Vamberk 2:4
Branky: Juhas Jan, Nechanická Melánie
Mladší přípravka OP – turnaj Rychnov
Kostelec – Solnice 6:1
Branky: Šeda David 2x, Bolehovský Lukáš, Janeček Vojtěch, Juhas Jiří, Tompsett Jonáš
Kostelec – České Meziříčí 5:2
Branky: Šlaj Martin 2x, Bolehovský Lukáš, Kuzba Štěpán, Tompsett Jonáš
Kostelec – Lípa n.O. 5:2
Branky: Bolehovský Lukáš 4x, Ptačovský Ondřej
Kostelec – Rychnov 4:2
Branky: Klapal Matěj, Bolehovský Lukáš, Sládek Josef, Šlaj Martin
Kostelec – Dobruška/Opočno 4:2
Branky: Bolehovský Lukáš 2x, Ptačovský Ondřej 2x