výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.
Starší dorost – krajský přebor
So 1.6. 14:00, TJ Loko Borohrádek – Kostelec/Častolovice 0:3 (0:3)
branky: 34. Forche z PK, 40. Plocek, 43. Žídek
sestava: Jiroušek – Kytlík, Šimerda, Bečka (68. Podolský), Sejkora, Forche, Andrys, Plocek, Žídek, Kapucián, Pelc (59. Bělka)
stadion: Borohrádek rozhodčí: Jindáček
zápis z utkání na IS.fotbal zde
Starší žáci – krajský přebor
So 1.6. 09:30, Spartak Rychnov n.Kn. – Kostelec/Častolovice 2:2 (2:0), PK 8:7
branky: 59. Šupler, 61. Rojek
sestava: Mitana – Halbrštát, Podolský, Havel, Poledno, Hojný, Hovorka, Hlaváček, Šupler, Rojek, Hájek, Vondráček, Kokish
stadion: Rychnov n.Kn. rozhodčí: Stieber
zápis z utkání na IS.fotbal zde
fotogalerie z utkání na fotbalfoto zde
Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Kostelec
So 1.6. 09:00, Kostelec/Častolovice – MFK Nové Město n.Met. 6:0 (2:0)
branky: Páleník 2x, Kuzba, Šlaj, Šreibr, Beneš
So 1.6. 11:00, Kostelec/Častolovice – Malšova Lhota/Slavia HK 8:1 (3:0)
branky: Hodný 4x, Šreibr 2x, Páleník, Beneš
sestava na turnaji: Kuzba – Barvínek, Šlaj, Žežule M, Žežule J., Hodný, Šreibr, Hernych, Plocek M., Páleník, Beneš
Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Ohnišov
Ne 2.6. 09:00, Kostelec/Častolovice – TJ Start Ohnišov 2:6 (0:2)
branky: Žežule M., Beneš
Ne 2.6. 10:00, Kostelec/Častolovice – SK Přepychy 4:1 (1:0)
branky: Žežule M. 2x, Nývlt, Myšák
sestava na turnaji: Sládek – Nývlt, Myšák, Hernych, Žežule M., Beneš, Hodný, Nechanická
Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Slatina n.Zd.
Ne 2.6. 09:00, Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Kost. Lhota 3:4 (2:2)
branky: Bělka, Šlaj, Mikysa
Ne 2.6. 09:45, Kostelec/Častolovice – Slatina/Javornice 7:2 (4:1)
branky: Šlaj 3x, Diviš 2x, Šeda, Mikysa
Ne 2.6. 10:30, Kostelec/Častolovice – Doudleby/Sopotnice 1:8 (0:6)
branky: Diviš
sestava na turnaji: Karásek – Klapal, Svátek, Kopsa, Ptačovský, Šeda, Šlaj, Sládek, Diviš, Bělka, Mikysa, Kuzba
Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Borohrádek
Ne 2.6. 09:50, Kostelec – SK Týniště n.O. 4:9 (3:3)
branky: Bartošová 2x, Kyncl, Archman F.
Ne 2.6. 10:40, Kostelec – TJ Loko Borohrádek 2:6 (1:4)
branky: Kyncl, Petrlák
sestava na turnaji: Kyncl, Archman F., Archman D., Svátek, Petrlák, Bartošová