výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.
Starší dorost – krajský přebor
So 8.9. 10:30, Kostelec/Častolovice – TJ Červený Kostelec 4:2 (2:0)
branky: 34. Plocek, 39. Forche PK, 61. Kapucián, 71. Žídek
sestava: Rejchrt – Bartoš, Kytlík, Bečka (73. Bělka), Forche (77. Jirsa) – Žídek, Sameljak, Plocek, Boháč (64. Pelc) – Kapucián, Cvejn
stadion: Kostelecká Lhota rozhodčí: Filip
zápis z utkání na IS.fotbal zde
Starší žáci – krajský přebor
SSo 8.9. 15:00, Kostelec/Častolovice – Jaroměř/Černilov 4:3 (2:2)
branky: 11. a 52. Rojek, 14. Šupler, 68. Poledno
sestava: Mitana – Sejkora, Halbrštát, Jireš, Hojný, Poledno, Šmída, Hovorka, Hlaváček, Šupler, Rojek, Hájek, Cejpek, Kokish, Kopecký, Havel, Podolský, Tichý
stadion: Častolovice rozhodčí: Fuchsa
zápis z utkání na IS.fotbal zde
Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Třebechovice
Ne 9.9. 09:00, Kostelec/Častolovice – SK Třebechovice 2:0 (1:0)
branky: 4. a 34. Hodný
Ne 9.9. 10:00, Kostelec/Častolovice – Vamberk/Rokytnice 4:0 (2:0)
branky: 10. Hodný, 19. a 27. Šreibr, 39. Kuzba
sestava na turnaji: Vik – Kuzba, Švandrlík, Žežule, Plocek, Hodný, Barvínek, Páleník, Šreibr, Lux, Beneš
Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Borohrádek
Ne 9.9. 09:00, Kostelec/Častolovice "B" – TJ Loko Borohrádek 0:10 (0:4)
branky: 🙁
Ne 9.9. 10:00, Kostelec/Častolovice "B" – Sokol Lípa nad Orlicí 0:3 (0:2)
branky: 🙁
sestava na turnaji: Pospíšil – Čtvrtečka, Matishynets, Hernych, Myšák J., Myšák V., Nývlt, Sládek, Šeda, Žežule M., Šlaj
Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Černíkovice
So 8.9. 10:00, Kostelec/Častolovice – TJ Start Ohnišov A 2:6 (2:3)
branky: Kuzba, Šlaj
So 8.9. 11:00, Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Černíkovice 2:12 (1:6)
branky: Šeda 2x
sestava na turnaji: Karásek – Šlaj, Klapal, Kuzba, Šeda, Kopsa, Ptačovský, Diviš, Bělka, Mikysa, Svátek
Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Lípa nad Orlicí
So 8.9. 09:00, FK Kostelec – 1. FC Rokytnice 10:0 (4:0)
branky: Kyncl 3x, Archman 3x, Sládek 2x, Svátek 2x
So 8.9. 09:40, FK Kostelec – TJ Baník Vamberk 8:1 (5:0)
branky: Kyncl 6x, Archman 2x
So 8.9. 10:20, FK Kostelec – Sokol Lípa nad Orlicí 2:1 (0:0)
branky: Kyncl, Sládek
sestava na turnaji: Juhas – Kyncl, Sládek, Svátek, Archman, Bečvář