So 1.10. 10:30, Kostelec/Častolovice – Dobruška/Opočno 4:2 (1:0)

branky: 25. Hodný, 63. a 85. Šreibr, 67. Švandrlík – 75. a 88. Bílek

sestava Kostelec/Častolovice: Kozák – Žežule, Myšák V., Myšák J. (82. Nývlt), Lux (87. Kačmička), Beneš, Šreibr, Wolf (63. Hernych), Švandrlík (82. Zavacký), Knoško (63. Potměšil), Hodný

stadion: Kostelec n.O. rozhodčí: Jedlička

zápis z utkání na IS.fotbal zde

komentář: "V sobotních dopoledních hodinách jsme nastoupili v přímém souboji o třetí místo průběžného pořadí k dalšímu utkání AT Consult Krajského přeboru mladšího dorostu za přívětivého počasí proti výběru Dobrušky a Opočna. S vědomím, že jsme třikrát po sobě získali plný počet bodů, jsme chtěli na předchozí bodové zisky navázat. V prvním poločase však naše hra neměla patřičné parametry, nedařila se nám kombinace, velké problémy jsme měli na levé straně. Přesto jsme v polovině poločasu šli do vedení zásluhou Tomáše Hodného a až do přestávky dobrou obranou hrou soupeře nepouštěli do nějakých vážnějších zakončení. Ve druhém poločase naši borci již předvedli zlepšený výkon a po gólech Michaela Šreibra a Jáchyma Švandrlíka se ujali vedení 3:0. Soupeř se dostal zpět do hry pro proměněné penaltě v 75. minutě, o zisku 3 bodů rozhodl de facto v 85. minutě svým druhým góĺem Míša Šreiber. Soupeř dokázal ještě v závěru zápasu po zdařilém náběhu za obranu korigovat na konečných 4:2. Spokojeni můžeme být se ziskem 3 bodů ze zápasu a s některými pasážemi hry ve druhém poločase, dobrou práci odvedla stoperská dvojice s gólmanem i ostatní hráči. V příštím utkání se střetneme opět doma v sobotu 8.10. v 10.30 s Českou Skalicí. P.S. Kaňkou na utkání bylo uzavřené občerstvení, což neuniklo fanouškům soupeře a hlasitě to dávali najevo."