Kompletní výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.
Starší dorost – krajský přebor 23.9.
SK Týniště nad Orlicí – Kostelec/Častolovice 1:2 (1:0)
Branky: 50. a 62. Bartoš
Sestava: Jiroušek – Forche (25. Šimerda), Kytlík, Rejchrt, Oberreiter (80. Bečka) – Ježek (85. Boháč), Kvasnička, Sameljak (46. Žídek), Plocek, Cvejn (60. Kapucián) – Bartoš (66. Pelc)
Starší žáci – krajská soutěž 23.9.
TJ Velké Poříčí – Kostelec/Častolovice 1:1 (0:0), na penalty 3:0
Branky: 21. Rojek
Sestava: Mitana – Sejkora, Jirsa, Miculyčová, Till, Holanec, Leimer, Hovorka, Štěpánek, Šupler, Rojek, Izák, Lingr, Cejpek, Solar
Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Kostelec 24.9.
Kostelec/Častolovice – FK Černilov 1:3 (0:2)
Branky: 36. Šupler
Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Třebeš 3:0 (2:0)
Branky: 6. Šupler, 12. Žežule J., 22. Štěpánek
Sestava na turnaji: Cejpek – Hojný, Podolský, Šmída, Štěpánek, Šupler, Hlaváček, Kokish, Lingr, Solar, Žežule J.
Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Lípa nad Orlicí 24.9.
Kostelec/Častolovice "B" – Dobruška/Opočno 1:5 (1:3)
Branky: Miculyčová
Kostelec/Častolovice "B" – Sokol Lípa nad Orlicí 3:1 (1:0)
Branky: Poledno 2x, Miculyčová
Kostelec/Častolovice "B" – Černíkovice/Rychnov
Branky:
Sestava na turnaji: Kačmička – Žežule M., Plocek, Sládek, Havel, Miculyčová, Kuzba, Poledno, Hájek, Vondráček, Izák, Kopecký
Starší přípravka – krajský přebor – turnaj Kostelec 23.9.
Kostelec/Častolovice – MFK Nové Město nad Metují 15:13 (7:5)
Branky: Hodný 6x, Beneš 3x, Diviš 2x, Kolář, Šeda, Páleník, Lux
Kostelec/Častolovice – SK Rozkoš Česká Skalice 19:12 (12:3)
Branky: Beneš 4x, Páleník 4x, Hodný 4x, Bolehovský 3x, Švandrlík, Šreibr, Kolář, Šeda
Sestava na turnaji: Myšák, Pospíšil – Páleník, Švandrlík, Bolehovský, Šeda, Janeček, Lux, Beneš, Šreibr, Diviš, Horák, Kolář, Mikysa, Hodný
Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Kostelecká Lhota 23.9.
Kostelec/Častolovice "B" – TJ Velešov Doudleby 0:8 (0:5)
Branky: 🙁
Kostelec/Častolovice "B" – TJ Kostelecká Lhota 2:7 (1:3)
Branky: Čtvrtečka 2x
Kostelec/Častolovice "B" – FC České Meziříčí 1:5 (0:0)
Branky: Čtvrtečka
Sestava na turnaji: Juhas – Šlaj, Stříteský, Nývlt, Kalousek, Bělka, Čtvrtečka, Kudláček, Vít
Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Doudleby 23.9.
Kostelec – Sokol Slatina 11:0 (4:0)
Branky: Kuzba 6x, Kyncl 3x, Lipčák 2x
Kostelec – AFK Častolovice 4:0 (3:0)
Branky: Kyncl 4x
Kostelec – TJ Velešov Doudleby 0:3 (0:1)
Branky: 🙁
Sestava na turnaji: Kopsa – Klapal, Kyncl, Kuzba, Svátek, Juhas, Sládek, Archman, Valenta, Lipčák