Diskuze

Komentujte

82 Komentáře zapnuto "Diskuze"

800

V roce 1948 dochází k přechodu na sovětský systém a soutěže se začínají hrát systémem jaro – podzim. Dále dochází ke každoročním reorganizacím a nesmyslným postupům a sestupům. Proto se Kostelec ocitá po sestupu z I.A třídy v roce 1950 v situaci kdy hraje v roce 1954 s Rychnovem a Vamberkem o postup z okresního přeboru do B třídy a je to poslední sezóna kdy se „A“ mužstvo Kostelce ocitá v okrese od tohoto ročníku do dnešních dnů nekleslo hůře než do B třídy.

Poznámka k historii: SEZÓNA 1927/1928 : SK Kostelec nad Orlicí vyhrává I.B třídu a postupuje do I.A třídy (v té době do nejvyšší soutěži v kraji. SEZÓNA 1928/1929: SK Kostelec nad Orlicí hraje nejvyšší soutěže v kraji s mužstvy : SK Hradec Králové, Olympia Hradec Králové, SK Náchod, SK Dvůr Králové, SK Jaroměř, SK Červený Kostelec, SK Třebechovice, AFK Nový Bydžov, Slavia Hradec Králové a právě s posledně jmenovaným mužstvem opouští nejvyšší soutěž a vrací se do nejvyšší soutěže jak již máte správně uvedeno na podzim roku 1932. SEZÓNA 1935/1936: Kostelec vítězí v jedné ze čtyř skupin I.B třídy avšak… Číst vice »

Posaďte ke kameře někoho kdo s tím umí zacházet.Dnes nejde zvuk a obraz je žádná sláva.

Obraz neovlivníme (kamera se fasuje od KFS), za zvuk se omlouváme. Ve chvíli, kdy se rekonstruuje celá budova jsou pro natáčení poměrně bojové podmínky – je nutné stát na lešení,… Každopádně pokud máš Pavle zájem, přihlas se a není nic jednoduššího než ukázat světu, jak se to dělá 😉 – moc rádi ti kameru svěříme.

Obsluho záznamu TVC neboj se vkládat branky. Pak se stane to,že v 90 min.je při sledování přenosu stav 0:0.

Vauuu, 9 gólů v Třebechovicích, to nepotřebuje žádný komentář!!!!

JEDINĚ MNICHOV!!!!!

tak se vám to konečně povedlo na po šestý…;) až nás porazíte 5krát za sebou jako my vás tak pak můžeš psát MNICHOV!!!

Těším se na sobotu a těším se na šálu Kostelce. Doufám, že otevřete více pokladen? Držím palce!!!!!

Tak doufám,že ten Bayern RK rozsekáte až bude Čermák koukat ! Ať se daří !

Gratulace k postupu a sobotním, třem, bodům.

Kostelec hrál tři důležitá utkání. Získal 7 bodů. Gratulace!!!

Škoda,že kameraman neumí vkládat stav utkání.Dnes jsem sledoval poslední půl hodinu z Moravy a bylo mě divné proč ,když svítí na monitoru stav 0:0 nedělají domácí více pro to,aby vyhrály.Až gól v nastavení a hlášení rozhlasu mě dalo vědět,že KO už dávno vedl.

Omlouváme se, kameraman nevidí přímo stav v hledáčku kamery, občas tedy může tato nepřesnost nastat. Jsme bezesporu rádi za fanoušky, kteří nás sledují i mimo stadion.

Co, že se hraje v neděli ? Děkuji.

Tady je můj mobil pro všechny ty…/ 731149433 /… co si to myslí, a jestli máte koule na to se někde sejít a říci mi důvod do očí proč to jsem podle vás já, uvítám to. A bylo by fajn kdyby jste se všichni pod své příspěvky podepisovali, at v tom máme teda jasno od koho co je a hrajeme čistou hru….. Děkuji Hroch Jiří

Dobrý večer všem. Dávno jsem si všimnul že tu máte problém s názory jistého pana Kužela a do této diskuze vstupuji poprvé jen díky sobotního rozhovoru s Michalem Umlaufem. Sdělil mě že si on, a cituji i všichni myslí že ten tajemný pan Kužel jsem já !! Dost mě to mrzí, protože jsem člověk kterému když se něco nelíbí tak to řeknu na plnou hubu a nepotřebuju se schovávat k vůli projevení svého názoru na diskuzy pod cizím jménem!! Je pravda že mě napadnul taky jeden člověk kdo by to mohl být, ale bylo to omylem protože jsem si kretén… Číst vice »

Ahoj Jiri… Omluva probehla akorat nechapu jak si prisel na to kdyz jsi v ten den mel TROCHU upito prisel na moje jmeno! Nasral si me dost! Druha vec je ta ze ty kluky znam od mala ze hriste ne od madla! Priste si uvedom co placas za hovna a ver ze ja na to koule mam!

Zdar Ondro. Za 1. To, kdy jsem si myslel že to můžeš být ty,a to vážně jen na chvíli, mě Nenapadlo v tom Murphu, ale dávno dřív když jsem si tu jejich bomba diskuzy pročítal doma a střízliv. A za 2. To s těma koulema bylo mířeno těm co si to neumí vyříkat z očí do očí jako ty se mnou v tom Murphysu. Přečti si to pozorně jak jsem to napsal. Jak jsem napsal, z mé strany to byl omyl. …… Hrošak

Tady jisty pan K.J evidentne vi co to je za dementa nevis kdo to je ze by nam dvoum Kuzelum zdelil kdo to doopravdy je? 😀

Zdar. Vůbec nemám ponětí kdo je K.J. Tady to je jedno velký tajemno kdo co napsal na pár výjimek. Ale když jsem si pročítal tu jejich diskuzi hlouběji, tak jsem si Všimnul že jistej Jára tu už tomu originál:-) Kuželovi psal ať si dá bacha, nebo tak nějak, že v dnešní době není problém si dohledat kdo tyhle sračky sem píše.

Kdo je ten Kužel?? Hroznej čochtal.Už to zveřejněte. Diky

Divím se vám , že reagujete na příspěvky Kužela.Tento slabomyslný jedinec , který píše , když se vyspí po noční v Kvasinách, ty své bludy , ani nepozná fotbalový míč od tenisáku . Všimli jste si , že by vás někdy pochválil ? Já vím,kdo to je,ale zatím si to nechám pro sebe.Ale blíží se čas,kdy se to všichni dozvíte.Budete se za břicho popadat,co je to za chudáka,který ani za ty napsané řádky nestojí.Ten vám chce jen škodit,to jste snad poznali?A že by vám fandil,tak to už vůbec ne,vždy se vynoří,jen když se ne úplně vše vydaří!!!!!

Vážený p.Kužel – K Vašemu příspěvku ohledně tzv mediálních hvězd a dát prostor levnějším a lepším asi takto : 1. Žádný hráč A týmu nedostává ANI KORUNU za odehrané zápasy a vstřelené branky nebo výhry ! 2. Tzv. mediální hvězda dle Vás – Aleš Hašek – náš oddíl přišel v přestupovém termínu na nejmenší finanční položku ze Všech příchozích !!! 3.Myslím že je na čase aby jste ve vlastním zájmu začal trénovat některé mužstvo dospělých v kterém koliv oddíle aby jste na vlastní kůži poznal O ČEM JE TATO PRÁCE a přestal se věnovat novinařině typu BULVÁRU a získával si… Číst vice »

auuuuuuuuuuu ted mě píchlo u srdce!zadarmo hraje jen Jirka Luňák.

Ty ses klasickej vandrák kterej má jen midráky a není fanoušek uz to tu pisu asi po páté ale vím kdo jsi pokud chces abych do rekl v F-Klubu pokracuj dal 😉

ty seš jára cimrman?

Je vidět,že tomu moc nerozumíš a ta raději nic nepiš,nebo budeš ještě za většího troubu.p.Hašek dál 8 golů a z toho je tuším,že asi 10 bodů.Co tam máš dál ?

…rozhodují je předváděná hra a umístění v tabulce.fotbal je bohužel kolektivní hra ty troubo

…je na čase zbavit se tzv.mediálních hvězd jako je Hašek a dát prostor levnějším a lepším hráčům!!!To je můj názor

Odpověď na Matěje Nováka a Cvejna – Cvejný se dává po nemoci a zranění do kupy a Novas má zranění v oblasti kolene , takže léčba bude delší a uvidíme více po Novém roce jak to půjde,ale všichni věříme že bude co nejkratší .

Supéééér klucíííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak jsou na tom Matějové Novák a Cvejn? Díky.

V Rychnově vyhrát! 4 krat za sebou nas neporazili tak na tom není proč a co měnit😉

Kdo tam bude hrát?
V posledních dvou kolech inkasovali hráči Kostelce nad Orlicí tři červené karty. Lze pochopit červenou pro Davida Marka, zabránění úniku protihráče, který mohl jít sám na branku, může být reflexívní záležitostí. Méně lze chápat červenou pro kapitána Antonína Řeháka na hradecké Slavii a ještě méně červenou pro Jana Švandrlíka v utkání s Cidlinou, jehož zákrok na protihráče byl výrazem naprosté absence úcty k protihráči. Možná zde hledejme příčiny toho, proč vysoce kvalitní tým Kostelce nad Orlicí je až desátý a do derby s Rychnovem n. K. jde výrazně oslaben.

Jinak držím palce.

Možná i proto se kluci semknou a budou bojovat jak vsichni doufají 😊

Nejprve,hlavně do toho nezatahuj žádné děti,to se někdy nevyplácí.Dále,pokud by váš spisovatel,který hraje v útoku,sem nepsal svoje moudra,tak tebe, ani nikoho jiného nikdo neřeší.A tomu spisovateli,co sem píše:Kdyby sis místo psaní trénoval zpracování míče,tak bys po čase zjistil,že ti pokaždé ten balon nemusí vyrazit zuby.Hodně zdaru v Hořicích a myslím,že už to stačí.

Já vím co jsem řekl, takže mě moralizovat nemusíš… prostě jsem tím chtěl vyjádřit jak to opravdu bylo… taky do dneška jsem naštvanej že jsem vůbec za tohle dva zápasy dostal a pak se doslechu že to ještě bylo málo….nemyslím to ve zlém a fakt už to nemá cenu řešit.
Nemám potřebu dělat nějaký rozbroje…přece to hrajeme pro zábavu – jen tohle jsem chtěl uvést na pravou míru a tím končím.
Mějte se hoši a ať se daří!

Zdravím hoši. Tak prý mě tu probirate, tak jen abych se vyjádřil…. Opravdu jsem řekl jen to co je psané a ta vulgarita byla ve slově „vole“. To můžu odprisahnout na svého syna. Takže by mě moc zajímalo co jsi na zápase slyšel. Buď tak hodný a napiš mi to, opravdu mě to zajímá. Díky moc. Navíc tím volem jsem ani nemyslel rozhodčího ale to je jedno. Každopádně je to moje chyba že jsem ho vůbec hodně nahlas komentoval i když podle mě slovo vole není urážka. Jinak teda „Aldo“, dej vědět co jsem podle tebe říkal 🙂 K ostatnímu… Číst vice »

Tak kdyby si byl tak soudný,jak to chceš po mně,tak napíšeš,jasně,Haška tam tahal celou dobu za dres,jasná penalta,ale to si asi taky neviděl.Takže o soudnosti už radši nic nepiš a o komisi rozhodčích už vůbec nic.A co je v zápise,co řekl rozhodčím Linhart nemluv vůbec,protože kdo jsme na tom zápase byli,tak víme své,bylo to slyšet docela dobře!!!

A co se týká brankáře – od toho hráče ke kterému běžel nebylo po vyrobnání na 1:1 trapné jak 7x křičel přes celé hřiště: Něco vám tam spadlo buzeranti, něco vám tam spadlo …….
Už buďte trochu soudní – i když když ani komise rozhodčích a jejich vyjádření vám neotevře oči, tak je to asi zbytečné

Aldo, myslíš to jak byl vyloučený za cituji: „Tak to vole pískej na obě strany stejně“ ? Nic jiného tam nepadlo. Můžeš se podívat i do zápisu.
Faul? Jaký faul?

Za rypák se chytněte vy!!!Penalta na Haška úplně jasná,faul před druhou brankou evidentní a podívejte se,co vyvádí domácí brankář po druhé brance.Trapné!!!Z toho povedeného svazu to nikdo vidět nechce,protože jim to takhle vyhovuje.Podívejte se na Linharta,poslal rozhodčího všude možně a dostal dva zápasy!!!Vy hlavně mlčte.

Už se chytněte sami za rypák ! Slavia HK – Kostelec: R Janeček, AR1 Buchta, AR2 Nývlt – KRD na základě vyjádření trenéra hostů na webu KFS vyhodnotila podrobně závěr utkání od 75´ do 90´ a shledala, že se rozhodčí ani oba asistenti žádné hrubé chyby nedopustili a nedošlo tedy k ovlivnění výsledku. KRD podává DK KFS podnět na prošetření výroků hostujícího trenéra na webu KFS, zda nedošlo k disciplinárnímu provinění: Citace z webu KFS (včetně chyb v interpunkci): Pavel Krupka – trenér (hosté): Naivně jsme si mysleli, že se fotbal vyvíjí k lepšímu, ale rozhodčí ani nevím jak se… Číst vice »

Ty demente jeden uz se vzpamatuj….byl si na tom zapase vubec ze tady neco takovyho muzes vubec napsat ???? Nerozumim temhle lidem,kdyz neprejes kostelci tak tady nemas co delat a uz vubec ne nic psat byl to zářez jako nikdy…tenhle rozhodci nas po treti zasebou zarizl a ty tady neco pises o tom kdo se ma chytat za rypák? Vezmi si tu svoji chytrou hlavu do ruky a vypadni odsud.

…měl bys uveřejnit nějaký goly p.Haška z okresního přeboru na těchto stránkách a hned dva díly za sebou!!!

Co se stalo v HK? Ty dva góly za dvě minuty + ta červená? Koukal jsem na zápis, nějaké nadávání atd.

Ó bóže a jsme u toho zase jako minulý rok…kdyz se ted vyhravalo 3krat za sebou tak tady nikdo nenapsal ani popel a ted tady zase jede nejakej chytrák kterej hral okresni prebor a za mádlem si říká…jooo to ja bych obehral cely hriste a zavezl to az do brany…vzpamatuj se už „Kužel“ moc dobre vim co jsi zač a jen abych te tady nestrapnil tak si to necham pro sebe😉

klídek cimrmane

V diskuzi nebudou tolerovány hanlivé či urážlivé výrazy – takové příspěvky budou vždy smazány.

Dnes jsem sledoval na TVC zápas v Provodově a obrana byla naopak velmi tragická.

Tak ona ani útočná fáze nebyla dobra v tomto zápase, hold každý den neni posvícení 😉

V utkání s Rychnovem se mi velmi líbila Kostelecká obrana i útočná fáze byla takřka skvělá, říkám jen tak dál. 😊

Nadstardaní stránky !! Stačí se podívat na stránky a hlavně aktuálnost klubů KP ,tak Kostelec všechny převyšuje ! Možná si to nikdo neuvědoměnuje,ale stránky klubu to je vizitka klubu ! Převýšov vesnice u Chlumce n . C. hraje ČFL,ale na jejich web se nepodíváte.Na to mecenáš Ryba zapoměl. 😂

Včera jsem sledoval na TVC průběžně zápas v NA a je vidět,že Kostelci se hraje lépe venku a nejlépe proti favoritovi.Dobré body ! A teď to zkuste i proti favoritovi..!z Nového B. Jak se říká hlavně se ne pos….Ať se daří a doufám,že hrajete o to se stát nejlepším mužstvem okresu.

Kameramane příště tam klidně tu branku do skóre napište.

Petře, co tady píšeš ty moudra… Pojď nám to říct do kabiny co děláme špatně a my se tě pokusíme vyslechnout. Podepisuj se celým jménem za svým názorem si přece musíš stát ne? Tak se podepiš 😉

O cem to tu porad pises?:)jaky vypousteni zapasu?jake problemy v kabine?Divne je,ze si se neozval,kdyz se vyhravalo,to si byl urcite nastvany a ted,kdyz se nedari mas radost vid?:)svedci o ubohosti,ale ne o fanouskovstvi.Dobry fanousek podporuje svuj klub i v dobe nezdaru a neotaci se zady,coz ty nejsi:)

Podepisuješ se tady pod dvě jména jak největší vandrák,moc dobře to víš,tím sem skončil…

Řeknu ti jednu věc kamaráde,já moc dobře vím kdo seš, hrál jsi za Houslice okres a komentuješ tady kluky, a co tady vůbec něco meleš o nějakým prodaným zápase? Vždyt si to někde viděl možná v novinách nebo v televizi a po hospodách tam se říkají i takový věci co se tebe týče není problém si v dnešní době dohledat kdo tyhle sračky sem píše,už se neukazuj na stadionu radši….!

Ty jsi blázen. O prodaných zápasech meleš ty. Nikde jsem to nenapsal ani neřekl. Já mluvím o problémech v kabině. O tom se mluví. A píšu jenom za sebe.

V diskuzi nebudou tolerovány hanlivé či urážlivé výrazy – takové příspěvky budou vždy smazány.

peeeeto ty kluku usata tak to neres

uuuuuu

Járo, nepíšu o prodeji. Píšu o odfláknutém utkání. Proč to tak bylo, nebudu a nechci řešit.

Petr: Takže mi snad chceš říct že to Kostelec prodal v týníšti? A ze by to nechal Rychnovu?? S kterym je hromadu let rivalita, opravdu tomu asi moc nerozumiš… No nic!

Milý Járo. Fanoušek úspěchu nejsem. Na Kostelec chodím hromadu let. Zažil jsem „super“ zápasy…bůrečko v Opočně (tam jsem si to „užíval“ jen 70 minut, to víš práce), věčné prohry v Třebechovicích atd. Jezdil jsem hodně, moc jsem toho nečekal, ale stejně jsem jel. Prostě Kostelec na to neměl. Máš pravdu, daří se, hraje se pěkný fotbal, vyhrává se. Chodí hodně lidí, ta znamená více peněz ze vstupného, spousta těch lidí přitáhl úspěch, výhry…to je jasný. Štěstí je vrtkavé, přestane se dařit a lidi nebudou chodit. Proto nechci podobné zápasy alá Tyniště atd. Tam to nebylo o nedaření, to si můžete… Číst vice »

Kostelec nemá zapotřebí to někomu pouště a hlavně né Týništi,to ať jde třeba do okresu. Když měli sponzora tak byla divize,když není tak je bída a tak to je všude. 🙂

wpDiscuz