Komentujte

87 Komentáře zapnuto "Diskuze"

Super podzim!!! Gratulace. Snad se povede jaro, držím palce!!!

Když jsem si přečetl komentář k zápasu v Jíčíně,tak mě napadla otázka jestli existuje např.nějaká kniha kde se evidují všechny výsledky klubu od jeho vzniku ?

Bohužel žádná taková kniha pravděpodobně neexistuje. Zde jde spíš o opravdu velmi neoblíbeného soupeře a kam naše vzpomínky sahají, tak jsme v Jičíně vždy prohráli a častokrát vysokým rozdílem. Je tedy bezesporu velmi cenné, slavit 14. zápas bez porážky v řadě zrovna v Jičíně 🙂

Co se asi dá naposled dohledat 1.4.2006 v JC 2:2(1:0) sézóna 05-06 poslední bod v JC.

Ano, to byl tenkrát úvodní jarní zápas pod trenérem Dujsíkem, hrálo se na umělé trávě stejně jako nyní. Shodou okolností i nyní byl u toho Dujsík – syn rozhodčí :).

V roce 1948 dochází k přechodu na sovětský systém a soutěže se začínají hrát systémem jaro – podzim. Dále dochází ke každoročním reorganizacím a nesmyslným postupům a sestupům. Proto se Kostelec ocitá po sestupu z I.A třídy v roce 1950 v situaci kdy hraje v roce 1954 s Rychnovem a Vamberkem o postup z okresního přeboru do B třídy a je to poslední sezóna kdy se „A“ mužstvo Kostelce ocitá v okrese od tohoto ročníku do dnešních dnů nekleslo hůře než do B třídy.

Poznámka k historii: SEZÓNA 1927/1928 : SK Kostelec nad Orlicí vyhrává I.B třídu a postupuje do I.A třídy (v té době do nejvyšší soutěži v kraji. SEZÓNA 1928/1929: SK Kostelec nad Orlicí hraje nejvyšší soutěže v kraji s mužstvy : SK Hradec Králové, Olympia Hradec Králové, SK Náchod, SK Dvůr Králové, SK Jaroměř, SK Červený Kostelec, SK Třebechovice, AFK Nový Bydžov, Slavia Hradec Králové a právě s posledně jmenovaným mužstvem opouští nejvyšší soutěž a vrací se do nejvyšší soutěže jak již máte správně uvedeno na podzim roku 1932. SEZÓNA 1935/1936: Kostelec vítězí v jedné ze čtyř skupin I.B třídy avšak… Číst vice »

Posaďte ke kameře někoho kdo s tím umí zacházet.Dnes nejde zvuk a obraz je žádná sláva.

Obraz neovlivníme (kamera se fasuje od KFS), za zvuk se omlouváme. Ve chvíli, kdy se rekonstruuje celá budova jsou pro natáčení poměrně bojové podmínky – je nutné stát na lešení,… Každopádně pokud máš Pavle zájem, přihlas se a není nic jednoduššího než ukázat světu, jak se to dělá 😉 – moc rádi ti kameru svěříme.

Obsluho záznamu TVC neboj se vkládat branky. Pak se stane to,že v 90 min.je při sledování přenosu stav 0:0.

Vauuu, 9 gólů v Třebechovicích, to nepotřebuje žádný komentář!!!!

JEDINĚ MNICHOV!!!!!

tak se vám to konečně povedlo na po šestý…;) až nás porazíte 5krát za sebou jako my vás tak pak můžeš psát MNICHOV!!!

Těším se na sobotu a těším se na šálu Kostelce. Doufám, že otevřete více pokladen? Držím palce!!!!!

Tak doufám,že ten Bayern RK rozsekáte až bude Čermák koukat ! Ať se daří !

Gratulace k postupu a sobotním, třem, bodům.

Kostelec hrál tři důležitá utkání. Získal 7 bodů. Gratulace!!!

Škoda,že kameraman neumí vkládat stav utkání.Dnes jsem sledoval poslední půl hodinu z Moravy a bylo mě divné proč ,když svítí na monitoru stav 0:0 nedělají domácí více pro to,aby vyhrály.Až gól v nastavení a hlášení rozhlasu mě dalo vědět,že KO už dávno vedl.

Omlouváme se, kameraman nevidí přímo stav v hledáčku kamery, občas tedy může tato nepřesnost nastat. Jsme bezesporu rádi za fanoušky, kteří nás sledují i mimo stadion.

Co, že se hraje v neděli ? Děkuji.

Tady je můj mobil pro všechny ty…/ 731149433 /… co si to myslí, a jestli máte koule na to se někde sejít a říci mi důvod do očí proč to jsem podle vás já, uvítám to. A bylo by fajn kdyby jste se všichni pod své příspěvky podepisovali, at v tom máme teda jasno od koho co je a hrajeme čistou hru….. Děkuji Hroch Jiří

wpDiscuz