Muži A tým KP – 10. kolo

Ne 15.10. 16:00, FC Vrchlabí – FK Kostelec "A" 2:2 (2:1), pen. 5:4

Branky: 30. Řehák, 72. Klouda

Sestava: Ikizgül – Klouda, Krupka (50. Hašek), Kaplan, Jedlička – Cvejn J., Řehák, Klapal, Cvejn M., Šrámek (58. Kvasnička) – Švandrlík

Diváků: 215

Zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam na TVcom zde

Komentář – Roman Fictum, FC Vrchlabí:

" V dnešním zápase jsme body opravdu vydřeli. Na začátku jsme měli dvě tutovky, ale bohužel jsme je neproměnili. Nakonec bojovnou hrou jsme dvakrát vedli, ale soupeř, který hrál takticky i kombinačně velmi dobře, vždy vyrovnal. V závěru jsme se dostali i pod tlak, ale remízu jsme již udrželi. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější i díky mladému Hladíkovi,který jednu penaltu chytil a jednu sám proměnil."

Komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Vrchlabští dnes především dřeli a bojovali, ale my nebyli o tolik lepší, abychom si zasloužili zvítězit. Těžko jsme se dostávali do šancí a špatně bránili při standardkách. Nepodařený zápas jsme korunovali v penaltách, kde jsme měli mečbol. Soupeři gratuluji a přeji hodně úspěšných zápasů, byť to máme do Vrchlabí daleko, zdejší areál je ozdobou KP."

Fotogalerie z Vrchlabí zde