Kompletní výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.
Starší dorost – krajský přebor 10.9.
Červený Kostelec/Česká Skalice – Kostelec/Častolovice 2:3 (1:3)
Branky: 25. Žídek, 28. Kapucián, 39. Plocek
Sestava: Jiroušek – Forche, Rejchrt, Kytlík, Oberreiter – Kapucián, Sameljak, Plocek, Ježek (75. Bečka), Cvejn (62. Pelc) – Žídek (87. Boháč)
Starší žáci – krajská soutěž 10.9.
Roudnice/Kunčice – Kostelec/Častolovice 3:1 (2:1)
Branky: 9. Rojek
Sestava: Mitana – Sejkora, Jirsa, Jireš, Poledno, Holanec, Leimer, Hovorka, Štěpánek, Šupler, Rojek, Izák, Lingr, Cejpek, Solar
Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Kostelec 9.9.
Kostelec/Častolovice – Vamberk/Rokytnice 12:1 (6:1)
Branky: Štěpánek 3x, Šupler 2x, Šmída 2x, Kokish 2x, Lingr, Podolský, Hojný
Kostelec/Častolovice – SK Třebechovice 4:0 (0:0)
Branky: Podolský, Šmída, Štěpánek, Šupler
Sestava na turnaji: Cejpek – Hájek, Hojný, Podolský, Šmída, Štěpánek, Šupler, Hlaváček, Kokish, Lingr, Solar
Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Borohrádek 9.9.
Kostelec/Častolovice "B" – TJ Loko Borohrádek 4:4 (4:3)
Branky: Kuzba 2x, Havel, Poledno
Kostelec/Častolovice "B" – Sokol Lípa nad Orlicí 2:0 (1:0)
Branky: Poledno, Kopecký
Sestava na turnaji: Žežule M. – Žežule J., Plocek, Sládek, Havel, Miculyčová, Kuzba, Poledno, Kačmička, Kopecký, Izák
Starší přípravka – krajský přebor – turnaj Česká Skalice 10.9.
Kostelec/Častolovice – FC Spartak Rychnov 5:29 (1:14)
Branky: Horák, Diviš, Páleník, Šreibr, Bolehovský
Kostelec/Častolovice – SK Rozkoš Česká Skalice 11:13 (4:5)
Branky: Šreibr 3x, Vik 2x, Kolář 2x, Bolehovský, Šeda, Beneš, Páleník
Sestava na turnaji: Vik, Pospíšil – Páleník, Myšák, Švandrlík, Bolehovský, Šeda, Beneš, Šreibr, Lux, Diviš, Kolář, Horák, Hodný, Mikysa, Čtvrtečka
Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Týniště 9.9.
Kostelec/Častolovice "B" – Týniště/Albrechtice 3:8 (0:4)
Branky: Svátek, Čtvrtečka, Hodný
Kostelec/Častolovice "B" – TJ Sokol Černíkovice 7:12 (4:7)
Branky: Hodný 4x, Vít 2x, Čtvrtečka
Sestava na turnaji: Svátek – Juhas, Janeček, Nývlt, Stříteský, Šlaj, Bělka, Čtvrtečka, Hodný, Vít, Vik
Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Doudleby 9.9.
Kostelec – FC Spartak Rychnov 3:7 (3:1)
Branky: Kuzba 2x, Kyncl
Kostelec – TJ Velešov Doudleby 2:9 (1:4)
Branky: Kuzba, Klapal
Sestava na turnaji: Kopsa – Klapal, Kyncl, Kuzba, Svátek, Juhas, Sládek, Archman, Hubálek