Kostelec A — Česká Skalice

Report

branky: Říha, Dostálek – Böhm 3x, Valeš, Diviš, Rýdl, Holub

sestava Kostelec “A”: Jiroušek – Jedlička, Klapal, Vodička, Sameljak (46. Ježek) – Cvejn D. (46. Plocek L.), Říha, Cvejn M. (60. Plocek M.) – Krejčí, Cvejn J., Dostálek (60. Vilímek)

sestava SK Česká Skalice: Jakl – Hánl (46. Resl), Voráček, Sedláček, Pácalt – Böhm, Holub, Hanel, Diviš – Pípek, Valeš (53. Rýdl)

stadion: UMT Dobruška

komentář – SK Česká Skalice: “Dnes jsme se poprvé po 3 měsících dostali na velké hřiště a na začátku to bylo znát. Kostelec byl lepší v držení míče, jistější i lépe organizovaný. U nás se někteří teprve sžívali s novými posty a tak jsme prvních 20 minut byli horším týmem. Pak jsme se uklidnili, začali dávat balón rychle od nohy, běhat a především začala fungovat spolupráce středové řady. Velmi si cením pasáže mezi 70. – 80. minutou, kdy jsme naprosto dominovali. V jednom okamžiku jsme si dali hrubým odhadem 30 nahrávek, aniž by soupeř měl šanci míč zachytit. Chválím celý tým za odběhaných 90 minut a dnes především krajní beky, kteří byli hozeni do vody a plavali. Posledním dechem chci dodat, že šlo pouze a jen o přípravné utkání, v němž není výsledek vůbec důležitý.”

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
25.1.2020 16:00 Příprava A tým 2019/20

Hřiště

Dobruška - tráva
Mělčanská 118, 518 01 Dobruška, Česko

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasBranky
Kostelec A112
Rozkoš/Velká Jesenice167