So 23.10. 14:30, Kostelec "A" – FC Vrchlabí 1:3 (0:1)

branky: 70. Říha z PK – 38 a 83. Žďárský, 90. Blažej

sestava Kostelec "A": Matoušek – Klapal, Říha, Pups, Dostálek, Sameljak, Plocek M., Kaplan, Kotyza (46. Brandejs – 66. Řehák), Kytlík, Kvasnička (86. Vídeňský)

stadion: Kostelec n.O. rozhodčí: Kalaš – Škoda, Vítek

stream z utkání na  zde

komentář – Kamil Kaplan, FK Kostelec "A": "

komentář – …, FC Vrchlabí: "

Program na víkend 23.10. – 24.10.

So 23.10. 09:00, turnaj Černíkovice

mladší žáci – okresní přebor – 9. kolo

týmy na turnaji: Javornice, Černíkovice/Solnice

So 23.10. 09:00, turnaj Lípa n.O.

starší přípravka – okresní přebor – 9. kolo

týmy na turnaji: Doudleby/Sopotnice, Lípa n.O., České Meziříčí

So 23.10. 10:00, turnaj Předměřice n.L.

mladší žáci – krajský přebor – 9. kolo

týmy na turnaji: Malšova Lhota, Vysoká n.L., Předměřice/Hořiněves

So 23.10. 10:30, Kostelec/Častolovice – MFK Chrudim "B"

mladší dorost U17 – krajský přebor – 13. kolo

stadion: Častolovice

rozhodčí: Martínek

So 23.10. 14:30, Kostelec "A" – FC Vrchlabí

stadion: Kostelec n.O.

rozhodčí: Jiříček – Nymsa, Ikizgul

Ne 24.10. 09:00, České Meziříčí

mladší přípravka – okresní přebor – 9. kolo

týmy na turnaji: Kostelec A, Kostelec B, Dobruška/Opočno, České Meziříčí

Ne 24.10. 10:30, Kostelec/Častolovice – Police n.Met./Náchod "B"

starší žáci U15 – krajský přebor – 13. kolo

stadion: Kostelec n.O.

rozhodčí: Broulík

Ne 24.10. 14:30, Borohrádek – Kostelec "B"

muži B tým – okresní přebor – 13. kolo

stadion: Borohrádek

rozhodčí: Bogdan – Plocek, Merbs

Ne 17.10. 14:30, Spartak Police n. Met. – Kostelec "A" 3:0 (2:0)

branky: 14. Routek, 27. Matějka, 87. Mbah

sestava Kostelec "A": Matoušek – Klapal, Říha, Pups, Dostálek, Sameljak, Plocek M., Kotyza, Kytlík (81. Kaplan), Vídeňský, Brandejs (46. Sejkora)

stadion: Police n. Met.  rozhodčí: Trejbal – Pešava, Koutník

stream z utkání na  zde

komentář – Karel Klimeš, Spartak Police n. Met.: "Dnešní výhra byla naprosto zasloužená. Radost z tří bodů kazí ranní úmrtí bývalého hráče , trenéra a předsedy oddílu kopané pana Honzy Schirla. Dnešní výhra je věnována jeho památce."

komentář – Kamil Kaplan, FK Kostelec "A": "Před utkáním jsme byli nuceni řešit absenci několika hráčů. Na naší hře to bylo znát, soupeř byl aktivnější, důraznější a šel si pro vítězství. Na bodový zisk jsme pomýšlet nemohli. Domácím vyjadřujeme upřímnou soustrast při ztrátě významné osobnosti klubu."

Starší žáci – mistrovské utkání

Ne 17.10. 13:00, TJ Sokol Malšova Lhota – Kostelec/Častolovice 1:7 (0:4)

branky: 80. Šklíba – 6.15.37.42. a 49. Hodný, 10. Beneš, 57. Potměšil

sestava Kostelec/Častolovice: Mareš – Myšák V., Svatoš, Mikysa, Hernych, Myšák J., Nývlt, Šlaj, Barvínek, Ebrahimpanah, Beneš, Šeda, Knoško, Podstavek, Hodný, Langr, Potměšil, Wolf

stadion: Malšova Lhota  rozhodčí: Koza

komentář – Kostelec/Častolovice: "V dnešním utkání dostali příležitost opět hráči širšího kádru včetně dvou debutantů Shervina Ebrahimpanaha a Patrika Wolfa. Oba odehráli velmi dobrý zápas stejně jako zbytek týmu. Soupeře jsme od samého začátku zatlačili na jejich polovinu a úspěšně kombinovali. Soupeř hrál ofsajdovou past, což nám činilo problém, ale dalšími a dalšími průniky jsme se dostávali do častějších zakončení a zaslouženě skórovali. Celý zápas se tak nesl v duchu postupné kombinace, která se dařila po většinu lépe, ale i hůře a díky našemu kanonýrovi T. Hodnému a střelcům M. Benešovi a D. Potměšilovi jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Celý tým zaslouží za dnešní výkon pochvalu a už teď se těšíme na další zápas, který proběhne příští neděli na domácí půdě proti Polici nad Metují."

So 16.10. 14:30, Kostelec "B" – AFK Častolovice 3:1 (2:0)

branky: 36. a 38. Brandejs, 89. Šeda – 85. Bartoš V.

sestava Kostelec "B": Mitana – Bečka, Čihák, Vídeňský, Plocek M., Sejkora, Andrys (63. Johanides), Plocek L. (72. Jiruška), Ježek, Brandejs (54. Šeda), Řehák

stadion: Kostelec n.O.  rozhodčí: Jedlinský L. – Jedlinský J., Prchlík (N)

So 9.10. 15:00, Kostelec "A" – FC Spartak Rychnov n. Kn. 2:1 (1:0)

branky: 40. a 56. Říha – 67. Zajíček

sestava Kostelec "A": Matoušek – Pups, Klapal, Sameljak, Plocek M – Kotyza, Říha (86. Vilímek), Kytlík (20. Vídeňský), Kvasnička, Dostálek – Švandrlík (60. Brandejs)

stadion: Kostelec n.O.  rozhodčí: Koutník – Vích, Trejbal

stream z utkání na  zde

komentář – Kamil Kaplan, FK Kostelec "A": "Tradiční fotbalové derby Rychnovska příliš fotbalové krásy nepřineslo. Před slušnou diváckou kulisou vynikl individuální výkon Lukáše Říhy, který rozhodl o našem vítězství. Připisujeme si důležité tři body."

komentář – Václav Brůžek, FC Spartak Rychnov n. Kn.: "V utkání jsme byli aktivnější,opticky lepší, ale naše snaha končila u pokutového území domácích nebo špatným centrem. Fotbal se však hraje na góly a těch víc dal soupeř. Z minima vytěžil maximum. Nejprve potrestal naše opakované chyby a nakonec rozhodl náhodným gólem z půlky. Pro nás další dobrý zápas pro získávání zkušeností. Pochvala týmu za odmakaný výkon a snahu."

fotogalerie z utkání na webu fotbalfoto.cz zde

Muži A tým – pozvánka na derby

V sobotu 9.10. od 15:00 čeká A tým dospělých okresní derby s rivalem z Rychnova nad Kněžnou. Utkání se hraje na Městském stadionu v Kostelci, doražte podpořit domácí borce!  🔵⚪

Ne 3.10. 15:00, Kostelec "B" – Dobruška "B" 2:0 (0:0)