Aktualizace pro regionální fotbal k 21.10.

V návaznosti na mimořádná opatření Vlády České republiky ze dne 21. října upřesňuje FAČR pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec: 

V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 úplný zákaz fotbalových aktivit. 

Aktualizovaná pravidla pro fotbal od 13.10.

V návaznosti na mimořádná opatření Vlády ČR upřesňuje FAČR pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec v období ode dne 14. října 2020 od 00:00 hod. do dne 3. listopadu 2020 do 23:59 hod.

V těchto dnech platí, že:

1.     se nekonají žádná soutěžní utkání;

2.     je zakázáno používat:

a)     vnitřní prostory venkovních sportovišť (včetně šaten, umýváren apod.),

b)    vnitřní sportoviště;

3.     tréninky ve venkovních prostorách je možné uskutečnit v počtu nejvýše 6 osob při dodržení hygienických opatření;

4.     v rámci tréninků na venkovních sportovištích je možné hřiště rozdělit fyzickými překážkami s nejméně dvoumetrovými koridory na jednotlivé sektory se samostatnými vstupy; v každém z nich může trénovat nejvýše 6 osob s tím, že musí být zamezeno kontaktu mezi jednotlivými skupinami navzájem, a to nejen při sportování, ale i při příchodu a odchodu.

Muži B tým – okresní přebor

Ne 11.10. 11:30, Rychnov "B" – Kostelec "B" 5:1 (2:0)

branky: 23. 35. a 72. Čech, 63. Zemánek, 79. Vavera – 61. Ježek

sestava Rychnov "B": Tobiška – Effenberk, Novák, Vacek, Hanyk D., Mňuk (80. Šmída), Zemánek (72. Brůžek), Čech (72. Vavera), Jedlinský, Stieber (60. Dapecí), Hanyk M. (60. Bittner)

sestava Kostelec "B": Jiroušek – Kytlík, Vídeňský (72. Čihák), Sameljak, Plocek M., Brandejs, Plocek L., Vilímek, Mlynář (59. Lamka), Ježek, Andrys (59. Sychra)

bez diváků

stadion: Rychnov – UMT rozhodčí: Smolko – Hrubý, Panocha

zápis z utkání na IS.fotbal zde

fotogalerie z utkání zde

komentář – Rychnov B, Jakub Jedlinský: "Vyrovnané utkání s možná až krutým výsledkem pro hosty. Jsem rád za produktivitu a za to, že jsme si udělali radost před "reprepauzou". Po prvním poločase jsme mohli děkovat našemu gólmanovi, že jsem udrželi vedení o dvě branky. Perfektně jsme odpověděli na snižující gól hostí a pak už jsme utkání v klidu dohráli a přidali další branky. Klukům díky! Kdoví, zda se za 14dní opět k fotbalu vrátíme"

komentář – Kostelec B, Antonín Řehák: "Neproměnili jsem několik šancí, což nás stálo výsledek. Když už snížíme, tak zase hned inkasujeme. Výsledek je pro nas krutý."

Muži A tým – krajský přebor

So 10.10. 14:00, Kostelec "A" – FC Slavia Hradec 1:4 (0:2)

branky: 76. Kotyza – 26. a 58. Řezáč, 21. Derner, 50. Brázda

sestava Kostelec "A": Matoušek – Bečka (46. Vídeňský), Klapal, Kaplan, Jedlička – Cvejn J. (46. Cvejn D.), Říha, Kvasnička, Neubecker (73. Kytlík), Kotyza – Dostálek (68. Plocek L.)

sestava FC Slavia Hradec: Moník – Šolc (83. Štipák), Dědeček (78. Lán), Brázda, Kosař (64. Hloušek), Houdek, Veselý, Špaček, Derner (68. Linhart), Poláček (82. Václavíček), Řezáč

bez diváků

stadion: Městský stadion – Kostelec rozhodčí: Nymsa – Šotek, Lukes

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam utkání na TVcom zde

fotogalerie z utkání zde

komentář – Kostelec "A", David Holman: "Gratuluji mému kamarádovi, trenérovi hostů Pepovi Boučkovi k výhře. Jsme možná jediný tým, který je za tuto vynucenou a otravnou pauzu rád. Všem přeji hezké svátky a zase po novém roce."

komentář – FC Slavia Hradec, Josef Bouček: "Byť výsledek vypadá jednoznačně, tak tomu neodpovídala předvedená hra. Z naši strany byla první půle statická a na těžkém terénu jsme hráli zbytečně složitě. Ve druhé půli jsme se vrátili k naší hře a i když to nebylo pořád optimální, tak jsme dovedli utkání do vítězného konce. Pro domácí je s ohledem na předvedenou hru výsledek krutý. Přeji novému realizačnímu týmu Kostelce v čele s Davidem Holmanem hodně úspěchu v další práci."

Muži A tým – krajský přebor

Ne 4.10. 15:00, TJ Červený Kostelec – Kostelec "A" 4:1 (2:0)

branky: 19. Vejman, 22. Čáp, 55. Hlava, 59. Hundák – 75. Jedlička

sestava TJ Červený Kostelec: Středa – Kováčik, Vejman, Petrů, Veseleňák, Prokop, Tipelt (66. Rudolf), Srkal, Hundák, Hlava (78. Kubeček), Čáp (89. Frýba)

sestava Kostelec "A": Matoušek – Klapal, Jedlička, Říha, Kaplan, Kvasnička, Dostálek, Cvejn D. (73. Brandejs), Kytlík (46. Bečka), Dědeček (46. Dědeček), Svatoš (58. Neubecker)

diváků: 45

stadion: Červený Kostelec rozhodčí: Koutník – Říha, Janeček

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam utkání na TVcom zde

komentář – TJ Červený Kostelec, Robert Hanuš: "Po třech domácích porážkách jsme už potřebovali bodovat a povedlo se. Solidní první poločas z naší strany a vedení mohlo být i vyšší, druhý poločas jsme si výsledek pohlídali a jsme za tři body rádi. Mám radost, že se naše výkony zlepšují a tím přicházejí i potřebné body. Čerstvý třicátník Hlava dnes byl skoro u všech branek a doufám, že mu to vydrží i nadále. Chvála fanouškům za skvělé povzbuzování a velmi dobrý výkon podala i trojice rozhodčích."

komentář – Kostelec "A", David Holman: "První poločas jsme ustrašeným výkonem domácím dovolili vstřelit dvě branky. Druhý poločas jsme se dostali do optického tlaku, zatlačili jsme soupeře, ale bez výraznějších šancí."

Muži B tým – okresní přebor

So 3.10. 15:00, Kostelec "B" – Sokol Žďár n.O. 10:1 (4:0)

branky: 10. Kvasnička, 37. Kotyza, 41. a 45. Ježek, 50. 52. a 77. Bečka, 78. Plocek L., 80. a 86. Holman – 69. Kolář

sestava Kostelec "B": Jiroušek – Plocek M., Řehák, Sameljak, Šrámek, Šrámek, Andrys (75. Holman), Kvasnička (45. Bečka), Vilímek, Plocek L., Ježek, Kotyza (56. Lamka)

sestava Sokol Žďár n.O.: Tobiášek – Burda (46. Vencl), Rydrych, Winkler, Beneš K., Beneš V. (55. Nedomanský), Václavík, Šípek, Kafka, Kolář, Lochman

diváků: 49

stadion: Městský stadion – Kostelec rozhodčí: Grossman – Gonos, Blažek

zápis z utkání na IS.fotbal zde

komentář – Kostelec B, David Holman: "Od začátku zápasu jsme určoval tempo hry. Výsledek hovoří za vše. Hosté mají můj obdiv, že zápas i za jasně rozhodnuto stavu chtěli hrát fotbal. Soupeři přeji hodně štěstí."

komentář – Sokol Žďár n.O., P. Nedomanský: "Domácí byli ve všech směrech lepším týmem a zaslouženě zvítězili."

Změna trenéra A týmu mužů

Po včerejší dohodě mezi vedením a trenérem byla rozvázána spolupráce s hlavním trenérem A mužstva Milanem Petříkem. Trenérovi děkujeme za odvedenou práci v našem oddíle a přejeme mu vše nejlepší v osobním i sportovním životě. Novým trenérem A mužstva se stává David Holman.

Nové termíny odložených utkání

St 28.10. 14:00, Kostelec "A" – FC Olympia Hradec

muži A tým – krajský přebor – 6. kolo

stadion: Městský stadion – Kostelec

St 28.10. 14:30, FC Zdelov – Kostelec "B"

muži B tým – okresní přebor – 6. kolo

stadion: Zdelov

Čt 22.10. 14:30, MFK Chrudim "B" – Kostelec/Častolovice

mladší dorost U17 – krajská liga – 6. kolo

stadion: Chrudim – Letní stadion, V Průhonech 685

Čt 15.10. 16:30, Kostelec/Častolovice – Třebechovice/Černilov

starší žáci U15 – krajská liga – 6. kolo

stadion: Městský stadion – Kostelec

 

Starší přípravka – Ondrášovka Cup v Náchodě

Starší přípravka AFK Častolovice/FK Kostelec nad Orlicí slaví postup do 3.kola Ondrášovka Cupu!

V úterý 29.9.2020 jsme se s mužstvem starší přípravky zúčastnili 2.kola Ondrášovka cupu v Náchodě. Počasí nebylo vůbec příjemné a i trávník byl značně podmáčený, ale kluci se i přesto moc těšili.

V prvním zápase nás čekal asi největší favorit turnaje, Letohrad. Utkání jsme bohužel prohráli 1:3, hra nebyla vůbec špatná, ale zradila nás koncovka.

V dalším zápase nás čekala naše noční můra, Horní Jelení. Narozdíl od turnaje v Lázních Bohdaneč jsme soupeře vůbec k ničemu nepustili, bohužel jsme ale opět neproměnili šance a soupeř nám z jediné střely na branku dal gól.

Po remíze 1:1 nám bylo jasné, že už si další klopýtnutí nemůžeme dovolit a navíc musíme nastřílet víc branek než Horní Jelení. A to nás čekal v následujícím zápase další adept na postup, tým Náchoda. Kluci ale zápas v pohodě zvládli a vyhráli 3:1. V dalším zápase jsme jednoznačně přehráli Trutnov 8:0 a vylepšili si tak pozici před posledním zápasem s Hořicemi. I poslední zápas kluci v pohodě zvládli a vyhráli jsme 5:1. Tyto výsledky nám nakonec zajistily 2. místo a kýžený postup.

Všichni hráči si zaslouží obrovskou pochvalu za reprezentaci obou oddílů, do jednoho se rvali jako lvi a postup byl naprosto zasloužený.

Již druhý rok po sobě budeme hrát 3.kolo Ondrášovka Cup, to znamená, že jsme opět postoupili mezi 64 nejlepších týmů z celé České republiky. To si myslím, je obrovský úspěch.

A teď hurá do třetího kola, kde už nás budou čekat, stejně jako loni, ligová mužstva.

Mužstvo nastoupilo v tomto složení:

Beneš Marek, Kapucián Tomáš, Kyncl Václav, Kubec Daniel, Fabián Marek, Sládek Josef, Keprta Vojtěch, Barvínek Matěj, Šupler Filip, Trejtnar Tadeáš, Lubínek Jan

Muži B tým – vítěz okresního poháru!

Po 28.9. 16:00, Kostelec "B" – Rychnov "B" 3:0 (2:0)

branky: 16. a 62. Jedlička, 82. Bečka

sestava Kostelec "B": Matoušek – Kytlík, Řehák (87. Čihák), Sameljak, Plocek M. –  Plocek L. (78. Bečka), Kvasnička, Vilímek, Šrámek (67. Brandejs) – Ježek (73. Sychra), Jedlička (83. Andrys)

sestava Rychnov "B": Tobiška – Kocman (72. Brůžek), Novák, Vacek, Zemánek, Čech (65. Trejtnar), Laštovic, Jedlinský, Dapecí (59. Stieber), Nosek (72. Hanyk M.), Effenberk (78. Hanyk D.)

diváků: 49

stadion: Týniště – Olšina rozhodčí: Ježek – Jedlinský, Chaloupka

zápis z utkání na IS.fotbal zde

záznam celého utkání na Youtube zde fotogalerie z utkání zde