Muži A+B tým – letní příprava

Mužstva dospělých zahájí přípravu na nadcházející sezónu v pátek 12.7. od 18:00 hod. na stadionu v Kostelci.

A tým – příprava

den datum čas soupeř stadion
sobota 20.7.2019 10:30 PU – Jaroměř Kostelec
sobota 27.7.2019 10:00 PU – Žamberk Kostelec
neděle 4.8.2019 17:30 Pohár – 1. kolo ???
sobota 10.8.2019 17:00 KP – Chlumec B Kostelec
neděle 18.8.2019 17:00 KP – Police n.Met. Police n.Met.

B tým – příprava:

den datum čas soupeř stadion
sobota 20.7.2019 18:00 PU – Albrechtice Albrechtice
sobota 27.7.2019 18:00 PU – Častolovice Častolovice
neděle 4.8.2019 17:30 Pohár – Žďár n.O. Žďár n.O.
sobota 10.8.2019 17:00 OP – Křivice Křivice
sobota 17.8.2019 17:00 OP – Zdelov Kostelec

Hofiho loučení s Kostelcem

V nadpisu článku není schválně spojení "poslední zápas", jak se říká, nikdy neříkej nikdy. Nicméně faktem je, že se Hofi ve čtvrtečním duelu s Petrovicemi rozloučil s kosteleckým fotbalem.

Míra se v roce 2011 přestěhoval z Prahy do našeho regionu a o rok později už hájil kostelecké barvy. Mimo dvou let, kdy si odskočil do Deštného, bojoval za náš B tým a když bylo potřeba i A tým. Člověk, který nikdy neřekl ne, vždy byl tím prvním, kdo s čímkoliv pomohl, se nyní stěhuje zpět do svého rodného města. Míro za celý FK obrovské díky a hodně štěstí v tvé nové životní kapitole!

So 15.6. 17:00, Kostelec "A" – FC Spartak Rychnov n.Kn. 2:3 (0:2)

branky: 59. Kadavý, 64. Cvejn D.

sestava: Matoušek – Vodička, Jedlička, Kadavý, Šrámek – Ježek, Cvejn D., Kvasnička (86. Vilímek), Kollár – Plocek L. (74. Kytlík), Cvejn J.

stadion: Městský stadion – Kostelec rozhodčí: Pešava – Kubec, Martínek

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam utkání na TVcom zde

komentář – Milan Petřík, FK Kostelec:

"Utkání bylo opravdu pod "kontrolou", začali jsme aktivně, ale brzká penalta nám nepomohla a vzhledem k neuplně dobrému výkonu některých hráčů působili hosté lépe. A tak brankami do šatny a v úvodu 2. poločasu jsme si zavařili na průser. Přesto jsme utkání zdramatizovali a Rychnovu a všem spjatým připravili 25 minut řádné nervy. Gratulace Rychnovu k záchraně a VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ VŠEM našim hráčům za jaro."

komentář – Václav Brůžek, FC Spartak Rychnov n.Kn.:

"Zápas o vítěze jarní části jsme měli jasně pod kontrolou a i když domácí dvěma slepenými góly snížili, drama jsme nepřipustili. Jarní rychnovská raketa doletěla k záchraně! Děkuji všem, kteří se o záchranu zasloužili, hráčům, trenérovi, realizačnímu týmu, fanouškům a všem, kteří nám drželi palce. A všem těm, kteří nám přáli sestup, jsme moc radosti neudělali. Gratulace Jirkovi Počtýnskýmu. Nejlepšího střelce přeboru má Rychnov."

fotogalerie z utkání na stránkách fotbalfoto.cz zde

Starší přípravka – finálový turnaj Sopotnice

Starší přípravka obsadila na finálovém turnaji okresního přeboru starších přípravek 1. místo!

Základní skupina:

Kostelec/Častolovice – TJ Start Ohnišov 2:1

Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Kost. Lhota 3:1

Kostelec/Častolovice – Doudleby/Sopotnice 4:4

Semifinále:

Kostelec/Častolovice – TJ Baník Vamberk 3:2

Finále:

Kostelec/Častolovice – Doudleby/Sopotnice 4:3

Vítězná sestava na turnaji:

Horní řada zleva: Vodička Jan (trenér), Klapal Matěj, Ptačovský Ondřej, Šlaj Martin, Sládek Antonín, Diviš Vojtěch, Bolehovský Lukáš, Bolehovský Lukáš (trenér), Šeda David

Spodní řada zleva: Bělka Matěj, Kuzba Štěpán, Kopsa Michal, Mikysa Jan, Svátek Martin, Horák Marek

Ležící: Karásek Jakub

Fotogalerie z turnaje na webu fotbalfoto zde

Nejlepším hráčem turnaje byl oceněn Lukáš Bolehovský!

Ne 9.6. 17:00, TJ Lázně Bělohrad – Kostelec "A" 0:1 (0:0)

branky: 89. Ježek

sestava: Matoušek – Vodička (83. Ježek), Klapal, Kadavý, Šrámek – Cvejn M., Kvasnička (73. Plocek L.), Kollár, Jedlička – Cvejn J., Cvejn D. (90. Plocek M.)

stadion: Lázně Bělohrad rozhodčí: Kánská – Koutník, Říha

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam utkání na TVcom zde

komentář – Tomáš Marek, TJ Lázně Bělohrad:

"Utkání se spoustou šancí na obou stranách. Využít se však podařilo pouze jednu a bohužel hostům."

komentář – Milan Petřík, FK Kostelec:

"Málo vídané utkání plné šancí na obou stranách a tak nejvíce vynikli spalovači a brankáři. Vzhledem k průběhu a většímu počtu šancí si odvážíme 3 body, byť až ze závěru utkání."

So 8.6. 15:00, TJ Sokol Lukavice – Kostelec "B" 6:1 (3:0)

branky: 72. Kvasnička

sestava: Kozel – Johanides (59. Plocek M.), Čihák (46. Kytlík) Forche, Kvasnička, Kubíček, Šeda, Plocek L., Hochmann, Matoušek, Ježek

stadion: Lukavice rozhodčí: Bogdan – Nedvídek, Petr