Muži B tým – přátelské utkání

So 16.2. 15:00, Kostelec "B" – SK Albrechtice 4:5 (0:3)

branky: Brandejs J. 2x, Sychra, Říha

sestava: Jiroušek – Johanides, Čihák, Hochmann, Kytlík, Říha, Kubíček, Vilímek, Ševčík, Brandejs J., Sychra, Bečka

stadion: UMT Rychnov

Pozor změna: Valná hromada – 1. března v 19:30

Výbor FK Kostelec nad Orlicí z.s. Vás zve na valnou hromadu, která se uskuteční v pátek 1. března od 19:30 v restauraci F-Klub na stadionu. Termín byl změněn z důvodu přeložení přátelského zápasu "A" týmu, který se odehraje 22. února v Lanškrouně.

Program:

  • Zahájení a úvod
  • Volba návrhové a mandátové komise
  • Zpráva o hospodaření oddílu
  • Zprávy trenérů
  • Diskuze
  • Závěr, návrh usnesení

 

Soustředění mládeže Dolní Čermná 2019

Letní fotbalové soustředění mládeže proběhne stejně jako předchozí ročníky v Dolní Čermné u Ústí nad Orlicí, a to v termínu 8.7. – 13.7. 2019.

Soustředění je určeno pro mládežnická družstva Kostelce a Častolovic, ročníky 2004 – 2010

Bližší informace a přihlášky u p. Plocka: josef.plocek@seznam.cz / 776 564 387

Muži A tým – přátelské utkání

So 26.1. 15:00, Sokol Moravany – Kostelec "A" 7:3 (4:2)

branky: Cvejn M., Ševčík, Šrámek

sestava: Jiroušek – Jedlička, Ježek, Cvejn M., Vodička, Ševčík, Kvasnička, Cvejn J., Řehák, Plocek M., Šrámek, Říha, Vilímek, Sejkora, Bečka, Boháč

diváků: 20

stadion: UMT Choceň

Zimní příprava FK Kostelec nad Orlicí

A tým – přípravná utkání + soustředění :

den datum čas soupeř stadion
sobota 26.1.2019 15:00 PU – Moravany UMT Choceň
pá – ne 1.2. – 3.2.   Soustředění Rokytnice
sobota 9.2.2019 11:00 PU – Letohrad UMT Letohrad
pátek 22.2.2019 18:00 PU – Lanškroun UMT Lanškroun
sobota 2.3.2019 13:00 PU – Choceň UMT Choceň
sobota 9.3.2019 13:00 PU – Lokomotiva HK Albrechtice / KNO
sobota 16.3.2019 15:00 MU – Chlumec Kostelec

B tým – přípravná utkání + soustředění :

den datum čas soupeř stadion
pá – ne 8.2. – 10.2.   Soustředění Dolní Újezd
sobota 16.2.2019 15:00 PU – Albrechtice UMT Rychnov
neděle 24.2.2019 15:00 PU – Lípa nad Orlicí UMT Rychnov
neděle 10.3.2019 15:00 PU – Zdelov UMT Rychnov

Starší dorost – zimní pohár :

den datum čas soupeř stadion
neděle 3.3.2019 10:00 PU – Borohrádek UMT Rychnov
neděle 17.3.2019 10:00 PU – Vamberk UMT Rychnov

Starší žáci – zimní pohár :

den datum čas soupeř stadion
neděle 3.3.2019 11:00 PU – Vamberk UMT Černíkovice
neděle 17.3.2019 09:00 PU – Borohrádek UMT Černíkovice