Finále okresního poháru před kamerami

St 26.9. 16:00, FK Kostelec "B" – TJ Loko Borohrádek

stadion: Zdelov rozhodčí: Matula – Hvězda, Plocek

program k zápasu zde

los okresního poháru zde

Zápas se kvůli rekonstrukci stadionu v Kostelci bude hrát ve Zdelově. Tedy přesně na půli cesty, a tak lze očekávat bouřlivou diváckou kulisu. V areálu zdelovského hřiště vznikne televizní studio. “Počítáme s tím, že hosty studia budou osobnosti rychnovského fotbalu. Zástupci okresního fotbalového svazu a obecně lidé, kteří o fotbale v našem regionu něco vědí,” říká Miroslav Martínek, 1. místopředseda VV OFS.

Celé utkání budou snímat tři kamery a livestream odvysílá na svých oficiálních online kanálech Fotbalová asociace České republiky. Živě bude navíc zápas komentovat Tomáš Borovec, tedy jeden z nejlepších českých sportovních komentátorů, který pracuje pro Nova Sport.

Celý článek o plánovaném přenosu zde

Ne 23.9. 16:30, TJ Loko Borohrádek – FK Kostelec "B" 0:5 (0:1)

branky: 18. Cvejn J., 52. Ježek, 68. Ševčík, 71. Bonny, 89. Cvejn D.

sestava: Matoušek – Bartoš (46. Plocek – 73. Vilímek), Čihák, Kadavý, Šrámek – Ježek, Kubíček, Hochmann, Ševčík (69. Cvejn D.) – Bony, Cvejn J. (77. Sychra)

diváků: 95

stadion: Borohrádek rozhodčí: Koza – Skyba, Zámečník

So 22.9. 16:30, FK Kostelec "A" – SK Sobotka 5:0 (4:0)

branky: 1. 17. a 87. Zajíček, 21. Kollár, 40. Cvejn J.

sestava: Ikizgül – Vodička (68. Kadavý), Klapal, Kaplan, Jedlička – Cvejn M., Cvejn J., Řehák (74. Plocek L.), Kvasnička (68. Krupka), Kollár – Zajíček

diváků: 210

stadion: Albrechtice rozhodčí: Bečvář – Junek, Kánská

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam utkání na TVcom zde

komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Utkání jsme rozhodli v první dvacetiminutovce a jen díky brankáři hostů byl poločasový výsledek "pouze" 4:0. I ve druhém poločase jsme hru kontrolovali, vytvářeli si šance a jednu z nich proměnil Zajda v hattrick. Náš kanonýr byl bezesporu mužem zápasu, pochvalu ale stoprocentně zaslouží celý tým, především první poločas byl pastvou pro oči každého diváka, který do Albrechtic zavítal."

komentář – Ladislav Štrobl, SK Sobotka:

"Domácí nás dnes přehráli ve všech činnostech a zcela zaslouženě vyhráli. Můžeme být rádi, že jsme neodjeli s ještě větším debaklem."

So 15.9. 17:00, TJ Sokol Třebeš – FK Kostelec "A" 1:1 (0:0), PK 3:2

branky: 81. Zajíček

sestava: Ikizgül – Vodička, Klapal, Kaplan, Jedlička – Cvejn M. (88. Kadavý), Kvasnička (60. Cvejn J.), Řehák (75. Krupka), Říha, Kollár – Zajíček

diváků: 180

stadion: Třebeš – tráva rozhodčí: Vítek – Kalaš, Franěk

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam utkání na TVcom zde

komentář – Vlastimil Krykorka, TJ Sokol Třebeš:

"Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř, s nebezpečným hrotem. To se od prvních minut potvrzovalo. Byl to boj poměrně ve vysokém tempu. Postupně začínal mít soupeř navch, a když skoroval, nebylo nám moc dobře. Naštěstí další tutovku chytil Heřman a Štajer se z trestňáku nemýlil. Přišly penalty – a to už bylo sólo Heřmana v bráně, který tři kopy lapnul."

komentář – Miroslav Umlauf, FK Kostelec:

"Zápasy v Třebši jsou vždy náročné a především o soubojích. Naše hra se postupně lepšila a vedoucí brankou gradovala. Ze hry soupeř nehrozil, o to víc mrzí, že jsme si nakonec odvezli pouze bod vinou parádní bomby z přímého kopu."

So 15.9. 17:00, FK Kostelec "B" – TJ Sokol Křivice 2:0 (0:0)

branky: 57 a 92. Brandejs

sestava: Matoušek – Hochmann, Bartoš, Čihák (46. Kubíček), Forche – Ježek, Vilímek (75. Bonny), Plocek L., Cvejn D. (67. Duzbaba) – Brandejs, Šeda (46. Ševčík)

diváků: 86