Ne 21.4. 17:00, Kostelec "B" – TJ Baník Vamberk 6:2 (2:1)

branky: 18. Ježek, 38. Kubíček, 58. a 66. Vilímek, 61. a 85. Šeda

sestava: Dušek – Šeda, Hochmann (75. Kytlík), Kvasnička, Forche – Trejtnar (63. Plocek M.), Vilímek, Kubíček, Ježek – Kozel, Jedlička (79. Sejkora)

diváků: 55

stadion: Městský stadion – Kostelec rozhodčí: Moravec – Jedlinský, Špaček

So 20.4. 17:00, SK Sobotka – Kostelec "A" 0:1 (0:0)

branky: 68. Klapal

sestava: Matoušek – Vodička, Klapal, Kaplan, Šrámek – Cvejn M. (81. Kvasnička), Kadavý, Řehák, Plocek L. (46. Ježek), Jedlička – Cvejn J. (90. Plocek M.)

stadion: Sobotka rozhodčí: Junek – Kubec, Haleš

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam utkání na TVcom zde

komentář – L. Štrobl, SK Sobotka:

"O body jsme se prali celé utkání. Hosté byli vyzrálejší, my možná bojovnější. Rozhodla ušmudlaná branka. Pro mě zklamání, jakým způsobem utkání (řídil) rozhodčí Junek."

komentář – Milan Petřík, FK Kostelec:

"Od první minuty jsme si koledovali, ne že by jsme hráli špatně, ale zahazovali jsme šanci za šancí a nakonec jsme přeci jen alespoň díky jedné brance získali 3 body."

Ne 14.4. 14:00, FC Spartak Rychnov "B" – Kostelec "B" 6:0 (2:0)

branky: 🙁

sestava: Kozel – Johanides (46. Plocek M.), Hochmann, Kubíček, Forche, Ježek, Vilímek (63. Plocek L.), Kvasnička, Ševčík, Sychra, Šeda (65. Sameljak)

stadion: Rychnov – UMT rozhodčí: Špaček – Moravec, Štěpánková

fotogalerie z utkání zde

So 13.4. 17:00, Kostelec "A" – TJ Sokol Třebeš 1:0 (1:0)

branky: 26. Cvejn D.

sestava: Matoušek – Šrámek, Klapal, Kaplan, Jedlička – Cvejn D., Kadavý, Říha (76. Vodička), Řehák (80. Kvasnička), Plocek L. (46. Kollár) – Cvejn J. (87. Ježek)

diváků: 158

stadion: Kostelec – městský stadion rozhodčí: Beránek – Matějka, Nývlt

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam utkání na TVcom zde

komentář – Milan Petřík, FK Kostelec nad Orlicí:

"Po více jak roce se hrálo v Kostelci, ale že by to byla pro nás výhoda bych neřekl. Začali jsme excelentně a hostům prakticky nepůjčili míč. Postupem času jsme se ztráceli ne velikém hřišti a soupeř se začal projevovat, své 2 šance však neproměnil. My svoji šanci bratří Cvejnů také nedali a nakonec ukopali výhru. Při zhlédnutí videa jsem padl na zadek za co červená karta !!!!! Veliké DÍKY hostům za pomoc při ošetření našeho 93 letého fanouška!! DĚKUJEME!"

komentář – Vlastimil Krykorka, TJ Sokol Třebeš:

"Na nový kostelecký pažit jsme se těšili. Ale už v páté minutě byli naši hráči po třetí na zadku a tak odhalili zrádnost rovného , ale velmi kluzkého terénu. Pak následoval hodně laciný gól po teči centru obráncem. Ve druhém poločase jsme uchopili otěže hry do svých rukou, ale gól bychom dnes nedali asi ani do tmy. A tak odjíždíme – zcela zbytečně s prázdnou. Ale i takový je fotbal. Naštěstí i tak už můžeme spát klidně."

Adam Novotný v reprezentaci !

Adam Novotný, odchovanec kostelecké kopané a aktuálně hráč FC Hradec Králové byl nominován do reprezentace ČR U17! ⚽️😍👏

V prvním ze dvou utkání s Belgií nastoupil Adam do druhého poločasu, zápas skončil remízou 2:2. Ve druhém utkání odehrál "Maňas" 86 minut v základní sestavě, asistencí a dobrým výkonem tak přispěl k jasné výhře 4:0 nad mladíky z Belgie.

Adamovi moc gratulujeme a přejeme hodně fotbalových úspěchů jak na klubové, tak i reprezentační scéně.

PS: Těšíme se na první start v A týmu repre. 😎😛

Reportáž ze zápasu na stránkách FAČR zde

Ne 7.4. 16:30, Kostelec "B" – Sokol Deštné v O.h. 2:1 (0:0)

branky: 46. Kozel J., 54. Vilímek

sestava: Dušek – Johanides (47. Matoušek), Jedlička, Forche, Ševčík, Vilímek, Kubíček, Kozel J., Sychra (46. Plocek L.), Hochmann, Ježek

stadion: Doudleby rozhodčí: Hloušek – Hvězda, Zelinka

So 6.4. 16:30, SK Dobruška – Kostelec "A" 3:3 (1:1), PK 2:3

branky: 7. Cvejn D., 62. Plocek L., 69. Jedlička

sestava: Matoušek – Šrámek, Klapal, Kadavý, Jedlička – Cvejn D. (82. Ježek), Plocek L. (82. Plocek M.), Říha, Řehák, Kollár – Cvejn J.

stadion: Dobruška – tráva rozhodčí: Dujsík – Junek, Tryzna

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam utkání na TVcom zde

komentář – Miloš Killar, SK Dobruška:

"Dnešní utkání mělo slušnou úroveň, oba celky se přetahovaly o vedení až do samého konce. Remíza byla podle mě spravedlivá, šance na vítězství měly oba týmy. Penalty pak lépe zvládli hosté a odváží si navíc bonusový bod. My bychom mohli být spokojeni s faktem, že jsme ve čtyřech těžkých kolech v utkáních s týmy ze špice tabulky uhráli 7 bodů, rozhodující však budou duely s týmy "kolem nás". Hostům gratuluji k vítězství, divákům pak za účast, snad jsme nezklamali."

komentář – Milan Petřík, FK Kostelec nad Orlicí:

"I přes problémy se sestavou jsme šli rychle do vedení, domácí však brzy srovnali. Aby nebylo problémů málo, tak se v souboji zranil Klapal a jen zásluhou našich "primářů" se mohl po 10 minutách vrátit zpět do hry. Ve druhé půli jsme si nechali dát lacinou branku po rohu, ale zlepšením jsme výsledek otočili. Před koncem utkání si vzal standartku Jakub Mikušík a vyrovnal. Při penaltách se "probudil" náš golman a vychytal bod navíc. Domácí hráli solidně a věřím že to zachrání. Dobrému zápasu přispěli rozhodčí."