Mladší žáci – hodnocení podzimní sezóny

Kategorii mladších žáků letos tvoří hráči narození v letech 2009 a 2010. Tyto ročníky patří mezi početně silnější (zejména 2010), proto jsme do dlouhodobých soutěží přihlásili 2 družstva, tak aby měli všichni hráči co největší zápasové vytížení bez ohledu na výsledky odehraných utkání. O prázdninách se kluci měli možnost účastnit soustředění v Dolní Čermné nebo příměstského kempu v areálu sokolské zahrady v Častolovicích. Zpestřením byl také trénink s hráči prvoligového FC HK Dominikem Soukeníkem a Fandou Čechem.

Foto z tréninku:

Družstvo hrající krajský přebor předvádělo celý podzim výborné výkony a po zásluze tak obsadilo 1. místo ve své skupině, když zaznamenalo 23 vítězství, 1 remízu a pouze jedenkrát odešlo poraženo. Nastřílených 103 branek je také slušnou vizitkou. Týmu hrající okresní přebor se už výsledkově tolik nedařilo, přesto ale musíme kluky pochválit za snahu a nasazení. Celkově hodnotíme podzimní část jako velice vydařenou. Hlavním důvodem naší spokojenosti je počet 28 hráčů, kteří v této kategorii nastupují a většinou i pravidelně trénují.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem, kteří se podílejí na práci s mládeží nebo pro ni vytváří velmi dobré podmínky.

Trenérský tým mladších žáků