So 25.9. 15:30, Kostelec "A" – TJ Sokol Třebeš 0:2 (0:0)

branky: 58. a 85. Ryšavý

sestava Kostelec "A": Matoušek – Klapal, Říha, Pups, Dostálek, Sameljak, Vídeňský (46. Švandrlík), Kytlík, Hašek, Kvasnička (80. Kaplan), Kotyza (68. Vilímek)

diváků: 80

stadion: Kostelec n.O.  rozhodčí: Nývlt – Kuric, Kafka

fotogalerie z utkání zde

komentář – Kamil Kaplan, FK Kostelec "A": "Postrádali jsme rychlost a pohyb z minulých utkání. Soupeř ve druhém poločase přidal a našel mezery v naší defenzivní činnosti. Zlom v utkání přišel krátce po první inkasované brance, kdy jsme nevyužili velkou příležitost ke srovnání. Gratuluji hostům, dnes jsme si bodovat nezasloužili."

komentář – Vl. Krykorka, TJ Sokol Třebeš: "V prvním poločase jsme vůbec nenavázali na nasazení z posledních zápasů. Bázlivý alibistický výkon se změnil až po poločasovém rachotu v kabině. Druhou část zápasu pak kluci odjezdili a celkem v poklidu nasměrovali k zisku všech bodů. Příště by to ale takto stačit určitě nemuselo."