Muži B tým – okresní přebor

So 3.10. 15:00, Kostelec "B" – Sokol Žďár n.O. 10:1 (4:0)

branky: 10. Kvasnička, 37. Kotyza, 41. a 45. Ježek, 50. 52. a 77. Bečka, 78. Plocek L., 80. a 86. Holman – 69. Kolář

sestava Kostelec "B": Jiroušek – Plocek M., Řehák, Sameljak, Šrámek, Šrámek, Andrys (75. Holman), Kvasnička (45. Bečka), Vilímek, Plocek L., Ježek, Kotyza (56. Lamka)

sestava Sokol Žďár n.O.: Tobiášek – Burda (46. Vencl), Rydrych, Winkler, Beneš K., Beneš V. (55. Nedomanský), Václavík, Šípek, Kafka, Kolář, Lochman

stadion: Městský stadion – Kostelec rozhodčí: Grossman – Gonos, Blažek

komentář – Kostelec B, David Holman: "Od začátku zápasu jsme určoval tempo hry. Výsledek hovoří za vše. Hosté mají můj obdiv, že zápas i za jasně rozhodnuto stavu chtěli hrát fotbal. Soupeři přeji hodně štěstí."

komentář – Sokol Žďár n.O., P. Nedomanský: "Domácí byli ve všech směrech lepším týmem a zaslouženě zvítězili."