So 1.8. 10:15, Kostelec A – 1. FC Žamberk 2:2 (1:2)

branky: Vilímek, Cvejn D. – Cvik, Molnár

sestava FK Kostelec A: Jiroušek – Bečka, Vídeňský, Klapal, Kytlík – Svatoš, Cvejn D., Vilímek, Dědeček – Řehák, Andrys

střídali: Matoušek, Kvasnička, Plocek L., Plocek M.

sestava 1. FC Žamberk: Truhlář – Chládek, Rudolecký, Molnár, Franke – Cvik, Huška, Hynek, Bartoš, Dušek – Anikieiev

stadion: Městský stadion Kostelec

komentář – 1. FC Žamberk: "Za úmorného vedra jsme v sobotu 1.8.2020 sehráli generálku na mistrovské utkání na půdě Kostelce nad Orlicí účastníka královéhradeckého krajského přeboru. K utkání jsme z důvodu dovolených nastoupili v kombinované sestavě bez několika hráčů A týmů. I přes v poli vyrovnané utkání nám z počátku dělalo velké problémy zachytávat rychlé kontry domácích. Naštěstí pro nás své první 4 vyložené šance neproměnilo a tak platilo otřepané nedáš, dostaneš, kdy jsme se po protiútoku dostali do vedení my zásluhou Mikuláše Cvika. Domácí obdržena branka nepoložila a v zápětí jsme po nepokrytí odraženého balonu před naším vápnem inkasovali i my 1:1. Dalším průběhu poločasu se hrálo vyrovnaně s nebezpečnými situacemi na obou stranách. Těsně před odchodem do kabin jsme se však prosadili po 2. Když si na roh nejvýše vyskočil Jakub Molnár a strhl tak poločasový výsledek na 2:1 pro Žamberk. Ve druhé půli se opět hrálo vyrovnané utkání, kde ale přeci jenom byli domácí nebezpečnější. Jednu ze svých šancí využili a stanovili tak konečný výsledek zápasu na 2:2."