So 26.10. 14:30, Kostelec "A" – TJ Jiskra Hořice 0:3 (0:3)

branky: 14. Pečenka, 26. Kuneš, 29. Vysuček

sestava FK Kostelec "A": Matoušek – Vodička, Kaplan, Klapal, Jedlička – Cvejn M., Říha, Kvasnička, Cvejn D. – Cvejn J., Řehák

sestava TJ Jiskra Hořice: Krejčí – Neumann, Melaga, Palm, Šeda, Hátle (81. Vávra), Kněžourek, Nečesaný (72. Šedivý), Kuneš (79. Bartoníček), Pečenka, Vysuček

stadion: Městský stadion – Kostelec rozhodčí: Koutník – Bečvář, Trejbal

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam na TV.com zde

komentář – Milan Petřík, FK Kostelec "A":

"Soupeř nás přijel doslova zdemolovat. Začal autobusem, který se nevešel do brány při vjezdu na stadion a ve 28. minutě vedl 3:0. Nutno podotknout, že k tomu druhému přispěli naši hráči, kteří svým laxním a naivním přístupem vstoupili do zápasu s vírou, že se jim nemůže nic stát. A tak po bídném výkonu v 1. poločase a neproměnění šancí ve druhé půli jsme totálně zdemolovaní!"

komentář – Josef Vydra, TJ Jiskra Hořice:

"Bez několika hráčů základní sestavy jsme do Kostelce jeli po posledních neúspěších s obavou. Zápas jsme však zvládli skvěle. V prvním poločase jsme byli i velice produktivní a třešničkou byla výstavní trefa Pečenky. Zasloužené vedení jsme v druhém poločase kontrolovali i přes tlak domácích. V koncovce však neuspěli a tak vezeme důležité tři body. Jak byly těžké to ví nejvíce náš dopravce – dvakrát porouchaný autobus naší radost však nepokazil. Pochvalu zaslouží i trio rozhodčích."