So 7.9. 14:00, TJ Sokol Žďár n.O. – Kostelec "B" 2:1 (1:1)

branky: 29. Husák, 55. Winkler – 20. Šeda

sestava TJ Sokol Žďár n.O.: Šrajbr – Vencl (67. Trejtnar), Husák, Šípek, Burda, Václavík, Pavlas, Winkler (84. Beneš), Kyral, David, Kolář

sestava FK Kostelec "B": Kozel – Kytlík, Čihák, Forche, Horák, Šeda, Vilímek, Kubíček, Sychra (84. Bečka), Andrys (55. Ševčík), Plocek O.

stadion: Žďár n.O. rozhodčí: Hvězda – Bogdan, gernát

komentář – P. Nedomanský, TJ Sokol Žďár n.O.:

"Do utkání vstoupili hosté lépe a z převahy se ujali vedení. Po srovnání skóre se hra vyrovnala: V druhé půli jsme měli navrch a zaslouženě otočili výsledek. V závěru jsme nabídli soupeři několik šancí, které však i díky našemu gólmanovi nevyužili."

komentář – Milan Bořek, FK Kostelec "B":

"Do utkání jsme vstoupili odvážně s vírou prolomit prokletí "ŽĎÁR" a ujali se zaslouženě vedení. Místo abychom to potvrdili, tak jsme trestuhodně promarnili možnost navýšit skóre, domácí toho využili a po skvostném centru nestárnoucího Kyrala vyrovnali. Ve druhé půli se domácí zlepšili a zápas otočili. Naše šance na vyrovnání před koncem zápasu byly nevyužity naší neschopností, s čímž se bohužel potýkáme od 2. kola!"