So 24.8. 17:00, Kostelec "A" – FC Vrchlabí 0:3 (0:2)

branky: 20. Hladík, 45. Navrátil, 88. Zdržálek

sestava FK Kostelec "A": Matoušek – Sameljak (66. Ježek), Kvasnička (87. Vodička), Kaplan, Jedlička – Cvejn M., Klapal, Říha (66. Šeda), Cvejn D. (78. Plocek M.) – Cvejn J., Holman (46. Plocek L.)

sestava FC Vrchlabí: Švejdar – Hanuš, Hawel, Hájek, Zdržálek (90. Tauchman M.), Hladík (55 Blažej), Tauchman Z., Fišar (78. Cink), Kučera, Kraus, Navrátil

stadion: Městský stadion – Kostelec rozhodčí: Dujsík – Bačo, Slavíček

zápis z utkání na IS.fotbal zde záznam na TV.com zde

komentář – Milan Petřík, FK Kostelec "A":

"Srpen byl sice chladnější a deštivější, ale takhle zalézt pod deku jsme určitě nechtěli !!! S každou neproměněnou šancí se posouváme níž a níž. Dobře hrající hosté toho tak využili a tak nám nezbývá věřit, že brzy přijde babí léto a my se odkopeme."

komentář – Roman Fictum, FC Vrchlabí:

"V dnešním zápase jsme byli lepší v proměňování brankových příležitostí, a to jsme ještě minimálně 5 šancí neproměnili. Herně nám to sice ještě trochu skřípe, ale lepší se to zápas od zápasu. Závěrečnému tlaku domácích po vyloučení Krause za dvě žluté karty jsme odolali a dvě minuty před koncem navrátilec Dominik Zdržálek po samostatném úniku zpečetil výsledek."