výsledkový servis mládeže za uplynulý víkend v článku.
Starší dorost – krajský přebor
Ne 5.5. 17:00, Předměřice n. Labem – Kostelec/Častolovice 2:2 (2:1), PK 4:2
branky: 38. Bělka, 81. Kapucián
sestava: Jiroušek – Kytlík, Sejkora, Plocek, Trejtnar, Forche, Boháč, Kapucián, Bečka, Andrys, Bělka
stadion: Předměřice rozhodčí: Čožík
zápis z utkání na IS.fotbal zde
Starší žáci – krajský přebor
So 4.5. 12:30, Vrchlabí/Trutnov B – Kostelec/Častolovice 3:0 (1:0)
branky: 🙁
sestava: Mitana – Podolský, Halbrštát, Jireš, Havel, Poledno, Hájek, Rojek, Hlaváček, Šupler, Šmída, Izák, Hojný, Sejkora
stadion: Vrchlabí rozhodčí: Herák – Gottwald, Kuric
zápis z utkání na IS.fotbal zde
Mladší žáci – krajský přebor – turnaj Častolovice
So 4.5. 09:00, Kostelec/Častolovice – MFK Nové Město 5:1 (3:0)
branky: Žežule M. 2x, Plocek, Páleník, Beneš
So 4.5. 11:00, Kostelec/Častolovice – Malšova Lhota/Slavia HK 2:0 (1:0)
branky: Páleník, Beneš
sestava na turnaji: Kuzba – Barvínek, Myšák, Švandrlík, Lux, Žežule J., Žežule M., Plocek, Šreibr, Hodný, Páleník, Beneš
Mladší žáci – okresní přebor – turnaj Borohrádek
Ne 5.5. 09:00, Kostelec/Častolovice – TJ Start Ohnišov 2:3 (0:1)
branky: Žežule J., Hodný
Ne 5.5. 09:50, Kostelec/Častolovice – TJ Loko Borohrádek 0:1 (0:0)
branky: 🙁
Ne 5.5. 10:40, Kostelec/Častolovice – SK Přepychy 7:2 (5:1)
branky: Beneš 3x, Hernych, Žežule J., Čtvrtečka, Hodný
sestava na turnaji: Plocek O. – Hernych , Nývlt, Sládek, Žežule J, Žežule M., Plocek M., Čtvrtečka, Hodný, Beneš, Kuzba
Starší přípravka – okresní přebor – turnaj Černíkovice
Ne 5.5. 09:00, Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Kost. Lhota 11:0 (7:0)
branky: Horák 5x, Kopsa 2x, Šlaj 2x, Šeda, Bolehovský
Ne 5.5. 09:45, Kostelec/Častolovice – TJ Sokol Černíkovice 6:3 (2:2)
branky: Bolehovský 3x, Šlaj 2x, Horák
Ne 5.5. 10:30, Kostelec/Častolovice – TJ Start Ohnišov 8:1 (3:1)
branky: Horák 4x, Bolehovský 3x, Svátek
sestava na turnaji: Karásek – Klapal, Sládek, Kopsa, Ptačovský, Šeda, Šlaj, Karásek, Horák, Bělka, Bolehovský
Mladší přípravka – okresní přebor – turnaj Vamberk
Ne 5.5. 09:00, Kostelec – TJ Sokol Lípa n.O. 9:3 (6:1)
branky: Kyncl 4x, Sládek 3x, Juhas, Bartošová
Ne 5.5. 09:40, Kostelec – FC České Meziříčí 10:1 (5:1)
branky: Kyncl 4x, Bartošová 4x, Sládek, Juhas
Ne 5.5. 10:20, Kostelec – TJ Baník Vamberk 10:4 (3:1)
branky: Kyncl 6x, Sládek 2x, Bartošová, Petrlák
sestava na turnaji: Juhas – Svátek Sládek, Kyncl, Bartošová, Bečvář, Archman D., Archman F., Ptačovský, Petrlák